Konkurs plastyczny „Rowerem przez Kraków”

2016-05-20 15.10.22

Protokół jury konkursu „Rowerem przez Kraków”

W dniu 19 maja 2017 roku jury w składzie: Alicja Rożnowska-Szpot, Ewa Marlewicz, Olga Sewiłło i Mariusz Brząkalik wyłoniło zwycięzców konkursu ”Rowerem przez Kraków” w 3 kategoriach wiekowych.

Łączna ilość prac, które wpłynęły na konkurs wyniosła 190.

Jury przyznało nagrody w następujących kategoriach:

Kategoria: 0-5 lat

  • 1 miejsce – Mateusz Górak
  • 2 miejsce – Izabela Czekaj, Przedszkole Sióstr Duszy Chrystusowej, Zielonki

Kategoria: 6-7 lat

  • 1 miejsce – Kalina Karecka, SCKM Szeroka 16, Kraków
  • 2 miejsce – Michał Czarkowski, Miejskie Przedszkole nr 20, Sosnowiec
    2 miejsce ex aequo – Faustyna Moroń, Przedszkole Sióstr Duszy Chrystusowej, Zielonki
  • 3 miejsce – Otylia Gut, Ośrodek Kultury w Niemodlinie

Wyróżnienie Paulina Ryk, Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów

Nagroda specjalna artysty – plastyka Ewy Marlewicz – Frida Kamińska, Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 2 – Szkoła Podstawowa nr 151

Nagroda specjalna artysty – plastyka Ewy Marlewicz – Bartek Cumber, Klub Kultury Przegorzały

Nagroda Specjalna Kierownika Klubu Kultury Przegorzały – Zuzanna Drzyzgylewicz

Nagroda Specjalna Kierownika Klubu Kultury Przegorzały – Maja Wala, Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 2 – Szkoła Podstawowa nr 151

 

Kategoria: 8-10 lat

  • 1 miejsceHanna Góraś, Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów
    1 miejsce ex aequo –  Julia Cylinc, SCKM Szeroka 16, Kraków
  • 2 miejsce – Idalia Strumińska, Klub Kultury Przegorzały, Kraków
  • 3 miejsce – Zofia Siedlecka, Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów

Wyróżnienie: Franciszek Szlozer, Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów, Strzelce

Wyróżnienie: Jakub Klapan, Ośrodek Kultury w Niemodlinie

Wyróżnienie: Martyna Kaczmarczyk, Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów

Wyróżnienie:  Magdalena Lewako, Szkoła Podstawowa nr 25, Kraków

Wyróżnienie: Julia Krzekotowska, Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów

Nagroda specjalna artysty – plastyka Ewy Marlewicz – Wiktoria Kopeć, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98, Kraków

Nagroda Specjalna Kierownika Klubu Kultury Przegorzały – Wiktor Kozakiewicz, Ośrodek Kultury w Niemodlinie

Nagroda Specjalna Kierownika Klubu Kultury Przegorzały – Mikołaj Migała, SCKM Szeroka 16, Kraków

 

Kategoria: 11-13 lat

  • 1 miejsce – Szymon Lazarowicz, Klub Kultury Przegorzały, Kraków
    1 miejsce ex aequo  – Gabriela Guzgan, Szkoła Podstawowa nr 36, Kraków
  • 2 miejsce – Gabriela Zagórska, Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim
  • 3 miejsce – Michał Ziętara, Szkoła Podstawowa nr 189, Łódź

 

Prace zakwalifikowane do wystawy:

Amelia Karwala, Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów

Jan Kochan 8 lat, SCKM Szeroka 16

Nadia Polita 8 lat, SCKM Szeroka 16

Nela Mruk 8 lat, SCKM Szeroka 16

Daniel Gadocha 8 lat, SCKM Szeroka 16

Maria Trojan 10 lat, Szkoła Podstawowa Śledziejowice

Magdalena Janas 8 lat, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98

Agata Anczkiewicz 8 lat, SCKM Szeroka 16

Jan Kasprzycki 7 lat, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98

Mikołaj Sotfin 5 lat, Niepubliczne Przedszkole „Mały Oksford”, Liszki

Wiktoria Grochal 10 lat, Szkoła Podstawowa w Śledziejowicach

Michał Nieckarz 9 lat, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Przebieczanach

Zofia Byczak 8,5 lat, Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów

 

Jury przyznało także  Dyplomy Uznania dla Pracowni Plastycznej SCKM Szeroka 16 z Krakowa, Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie, Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 98 w Krakowie oraz Zespołowi Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 2 – Szkoła Podstawowa nr 151 w Krakowie

Po odbiór nagród zapraszamy do końca czerwca do naszego biura przy ul. Kamedulskiej 70.

Sponsorzy nagród: