Dla tych, co mają malutkie dzieci

 

IMG_8393Strefa Rodzica
W czwartki w godzinach 10:00 -11:00

Zapraszamy rodziców małych dzieci na spotkania w Stefie Rodzica.  Strefa Rodzica to spotkania dla rodziców małych dzieci propagujące wspólne spędzanie czasu, uczące twórczego podejścia do zabawy i sprzyjające rozwojowi umiejętności interpersonalnych.
Program Strefy Rodzica

zajęcia finansowane przez Gminę Kraków, koszt 1 zł 

 


IMG_2338STORYTIME, SONGS & RHYMES
( język angielski dla maluchów)
Zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku dla dzieci od ok. 1 roku. Program skierowany jest do dzieci i opiekunów, którzy, poprzez wspólną zabawę, też będą się uczyć wraz z dzieckiem. W programie zajęć zabawy ruchowe, angielskie rymowanki i piosenki. Dużo ruchu i zabaw doskonalących rozumienie słów, szeroki wachlarz gier zachęcających do mówienia i śpiewania. Autorski program oparty na kanadyjskim kanonie Mother Goose Club / Nursery Rhymes, zaadaptowanym na użytek naszych dzieci i ich opiekunów.
Środy 10:00-11:00 (dla najmniejszych dzieci)
odpłatność miesięczna


img_0879GRY I ZABAWY PO ANGIELSKU
Spotkania dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych prowadzone w formie zabawy. Gry, wspólne zabawy oraz piosenki przybliżą brzmienie oraz rozumienie słów i pojęć w języku angielskim.
Dodatkowym zadaniem dla uczestników zajęć będzie wykonanie  projektów plastycznych, które ułatwią przyswajanie nowej terminologii.Przyjazna dzieciom atmosfera sprzyjać będzie aktywnemu spędzaniu czasu.
środy 16:30-17:30,
odpłatność miesięczna


MAŁA AKADEMIA PLASTYCZNA (5-6 lat)
Uczestnicy spotkań nabywają umiejętności w zakresie podstawowych technik plastycznych :

malarstwo, rzeźba, rysunek, grafika, ceramika. Uczestnicy zajęć prezentują swoje prace na wystawach w Polsce i za granicą.

Czwartki 15:30 – 16:30
Inne ważne informacje:
Mała Akademia Plastyczna
Zapisy u instruktora: 533356013,
odpłatność kwartalna

 


JOGA wg metody Sivanandy
Praca z koncentracją poprzez praktykę asan – pozycji jogicznych i pranayam – ćwiczeń oddechowych. Uważna obserwacja swojego ciała- swoich możliwości, ograniczeń – napięć i rozluźnień. Radość czerpana z bycia tu i teraz, dla rodziców i dzieci.
zajęcia finansowane przez Gminę Kraków, ramach naszej Strefy Rodzica

koszt 1 zł
Czwartki, 19:00 – 20:30