Przeskocz do treści
Bez kategorii

Zagraliśmy razem w 29. Finale WOŚP!

Dzięki Waszym licytacjom, na aukcjach charytatywnych zebraliśmy łącznie 1034 zł. DZIĘKUJEMY! Cała ta kwota zostaje przekazana na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy zrobić coś dobrego i dołożyć swoją cegiełkę do 29. Finału WOŚP. Gratulujemy zwycięzcom licytacji, którzy wkrótce otrzymają od nas e-zaproszenia na czerwcowe wydarzenie.

Gramy razem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnej licytacji zaproszeń na rodzinny spacer detektywistyczny w Przegorzałach. Dochód z aukcji zostanie w całości przeznaczony na wsparcie dla fundacji WOŚP, która w tym roku zbiera środki dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Spacer detektywistyczny to połączenie zwiedzania z grą miejską, moderowaną przez licencjonowanego przewodnika. W czasie spaceru dzieci wcielają się w rolę tropicieli zagadek i wspólnie prowadzą śledztwo oparte na faktach historycznych. Spacer poprowadzi przewodniczka krakowska Łucja Malec-Kornajew, czyli Pani Fishka z Dziecięcego Biura Detektywistycznego.

Na naszych aukcjach można wylicytować zaproszenia dla jednego, dwójki, trójki lub czwórki dzieci. Każdemu dziecku towarzyszyć może jeden rodzic. Szczegóły na stronach aukcji w serwisie Allegro:

https://allegro.pl/oferta/spacer-detektywistyczny-po-zwierzyncu-1-dziecko-10149195810

https://allegro.pl/oferta/spacer-detektywistyczny-po-zwierzyncu-2-dzieci-10149205542

https://allegro.pl/oferta/spacer-detektywistyczny-po-zwierzyncu-3-dzieci-10149208140

https://allegro.pl/oferta/spacer-detektywistyczny-po-zwierzyncu-4-dzieci-10149218159

Aukcje potrwają do 2 lutego 2021.