Przeskocz do treści
Bez kategorii

30 Finał WOŚP: wylicytuj zaproszenia na spacer detektywistyczny!

Z wielką radością ogłaszamy, że przyłączamy się do jubileuszowego 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na naszej aukcji charytatywnej można wylicytować zaproszenia na Zwierzyniecki Spacer Detektywistyczny dla dzieci. Spacer detektywistyczny to połączenie zwiedzania z grą miejską, moderowaną przez licencjonowanego przewodnika. W czasie spaceru dzieci wcielają się w rolę tropicieli zagadek i wspólnie prowadzą śledztwo oparte na faktach historycznych.

Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany do Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku wspiera diagnostykę i leczenie okulistyczne dzieci. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych czterech aukcjach:

– licytacja zaproszenia dla 1 dziecka i opiekuna

– licytacja zaproszenia dla 2 dzieci i opiekuna

– licytacja zaproszenia dla 3 dzieci i opiekuna

– licytacja zaproszenia dla 4 dzieci i opiekuna

Piękny i bogaty w historie Kraków to nie jedynie znany wszystkim Rynek czy Wawel. W dziesięć minut można z centrum Krakowa przenieść się do uroczych, zielonych Przegorzał, w których przeszłość miesza się z codziennością, a zagadkowe ciekawostki spotyka się co krok. Chcesz odkryć, jak to jest kiedy Twój dom wygląda jak baśniowy zamek i dlaczego takich miejsc najwięcej jest na Zwierzyńcu? Zapraszamy rodziny z dziećmi na spacer detektywistyczny śladami zabytkowych willi, dworów, zamczysk i innych sekretnych zakamarków w krakowskich Przegorzałach!

Spacer odbędzie się 11 czerwca 2022 roku (sobota). Podobnie jak rok temu poprowadzi go Łucja Malec-Kornajew „Pani Fishka” – słynna agentka, tropicielka smoków, szefowa Dziecięcego Biura Detektywistycznego i nasza ulubiona przewodniczka po Krakowie.

Zwycięzca licytacji otrzyma na adres e-mail specjalne e-zaproszenie oraz hasło i link do potwierdzenia udziału w wydarzeniu.