Kalendarium wydarzeń
Brak nadchodzących wydarzeń.
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Zapisz się

Gimnastyka Aktywne 50+ w domu - zajęcia online

Dom kultury w Twoim domu? Dlaczego nie!

Dorosłych, osoby starsze i wszystkich tych, którzy szukają sposobu na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej pozostając w czterech ścianach, zapraszamy na nasze zajęcia prowadzone w formie on-line.

"Aktywne 50+" to zajęcia gimnastyki rehabilitacyjnej dla tych, którzy chcą utrzymać swój organizm w dobrej formie. Proponowane ćwiczenia są różnorodne i dostosowane do możliwości uczestników. Podczas zajęć uczestnicy mają szansę w bezpiecznych warunkach wzmocnić ciało, poprawić ogólną kondycję i zniwelować skutki swoich schorzeń. W programie zajęć: gimnastyka, stretching, cardio, ćwiczenia z użyciem piłek i taśm, relaks.

Zajęcia w fomie on-line będą prowadzone za pomocą specjalnie utworzonej, zamkniętej grupy facebookowej dla uczestników.

Stałych uczestników "Aktywne 50+", którzy są zainteresowani dołączeniem do zajęć w formie on-line, prosimy o kontakt z biurem lub bezpośrednio z instruktorką zajęć.

Nie uczęszczałeś do tej pory na nasze zajęcia, ale chciałbyś dołączyć do ćwiczeń on-line? Zapraszamy, tu nie ma limitu miejsc.
Wyślij zgłoszenie przez formularz na stronie

Wtorki i czwartki o 18:45
Zajęcia w formie on-line, prowadzone za pomocą Facebooka
Cena pojedynczych zajęć: 10 zł. Płatność miesięczna.
Prowadzenie: Klaudia Szczepańska

Czytaj pozostałe aktualności

Informacja o organizacji zajęć  w związku z wprowadzeniem stanu epidemii
Informacja o organizacji zajęć w związku z wprowadzeniem stanu epidemii
Zgodnie z zaleceniami Sztabu Kryzysowego z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie zajęcia i wydarzenia kulturalne w Klubie Kultury Przegorzały zostają zawieszone do…
Hiszpański w domu - zajęcia online
Dom kultury w Twoim domu? Dlaczego nie!Dzieci, rodziców i wszystkich tych, którym kończą się pomysły na kreatywne spędzanie czasu w czterech ścianach, zapraszamy na nasze zajęcia prowadzone w…
Hiszpański w domu - zajęcia online
Newsletter