Kalendarium wydarzeń
Brak nadchodzących wydarzeń.
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Zapisz się

Hiszpański w domu - zajęcia online

Dom kultury w Twoim domu? Dlaczego nie!

Dzieci, rodziców i wszystkich tych, którym kończą się pomysły na kreatywne spędzanie czasu w czterech ścianach, zapraszamy na nasze zajęcia prowadzone w formie on-line.

Zajęcia hiszpańskiego prowadzone są autorską metodą przez Rondę Bautistę, hiszpańską artystkę mieszkającą w Krakowie, nauczycielkę mówiąca płynnie po polsku i mająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka. W swojej pracy Ronda wykorzystuje nowoczesne metody kreatywnych zajęć, w oparciu o kulturę i sztukę. Celem zajęć jest połączenie praktycznych umiejętności językowych oraz poszerzenie wiedzy uczestników na temat różnorodności kulturowej i ciekawostek z krajów hiszpańskojęzycznych. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w niewielkich grupach dostosowanych do poziomu znajomości języka i wieku uczestników. W programie zajęć m.in. nauka słówek i konstrukcji gramatycznych, praca z podręcznikiem, wykorzystanie różnorodnych materiałów audiowizualnych, nauka piosenek, elementy plastyczne, konwersacje po hiszpańsku.


Pierwszeństwo zgłoszeń na zajęcia mają nasi stali uczestnicy. Zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośrednio z instruktorką lub biurem Klubu.

Informujemy o możliwości zamiany formy zajęć z grupowych na indywidualne w cenie 60 zł/ 45 min.

Nie uczęszczałeś do tej pory na nasze zajęcia, ale szukasz sposobu na zwalczenie nudy i chciałbyś dołączyć do muzykowania online?
Wyślij zgłoszenie przez formularz na stronie.

Zajęcia indywidualne lub w małych grupach prowadzone w formie online.
Termin oraz narzędzie, za pomocą którego prowadzone będą zajęcia do uzgodnienia z instruktorką.
Prowadzenie: Ronda Bautista
Odpłatność miesięczna

Czytaj pozostałe aktualności

Informacja o organizacji zajęć  w związku z wprowadzeniem stanu epidemii
Informacja o organizacji zajęć w związku z wprowadzeniem stanu epidemii
Zgodnie z zaleceniami Sztabu Kryzysowego z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie zajęcia i wydarzenia kulturalne w Klubie Kultury Przegorzały zostają zawieszone do…
Newsletter