Kalendarium wydarzeń
05 sie śr, 18:15
Joga na trawce
12 sie śr, 18:15
Joga na trawce
19 sie śr, 18:15
Joga na trawce
24 sie pon,
Artystyczny koniec lata
25 sie wt,
Artystyczny koniec lata
26 sie śr,
Artystyczny koniec lata
26 sie śr, 18:15
Joga na trawce
27 sie czw,
Artystyczny koniec lata
28 sie pt,
Artystyczny koniec lata
03 wrz czw, 11:00
Strefa Rodzica: Folkloromaniaki
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Wstęp wolny

Informacja na temat wznowienia działalności

Szanowni Państwo,

W związku z epidemią koronawirusa, od 12 marca br. Klub Kultury Przegorzały był zamknięty dla odwiedzających – nie mogliśmy organizować żadnych zajęć ani wydarzeń stacjonarnych. W ramach trzeciego etapu znoszenia restrykcji związanych z SARS-CoV-2, ogłoszonego przez władze państwowe, wprowadzono możliwość stopniowego, ograniczonego przywracania działalności domów, centrów i ośrodków kultury.

Projekt procedur i zasad niezbędnych do ponownego otwarcia filii Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki został przygotowany w oparciu o wytyczne sanitarne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Wydziału Kultury UMK, a także zatwierdzony przez Dyrekcję Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki. W dniu 5 czerwca br. otrzymaliśmy pozytywną decyzję ze strony Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, co oznacza że możemy wznowić działalnośc kulturalną.

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO W WAKACJE?

Program tegorocznych warsztatów artystyczno kulturalnych "Wakacje letnie z kulturą" wraz z informacją o obowiązujących w trakcie zajęć wytycznych sanitarnych dostępny jest na stronie internetowej - TUTAJ. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do uczestniczenia w naszych zajęciach plastycznych, ruchowych, językowych i muzycznych!

CO Z ZAJĘCIAMI STAŁYMI?

W pierwszym etapie wznawiania działalności (od 16 czerwca br.) uruchamiamy indywidualne oraz organizowane w małych grupach zajęcia stacjonarne dla dzieci, młodzieży i dorosłych – z wyłączeniem seniorów, tj. osób powyżej 60. roku życia. Maksymalna liczba osób mogących jednocześnie przebywać w każdej z sal zajęciowych została określana indywidualnie dla każdego z pomieszczeń tak, by zapewnić uczestnikom możliwość zachowania bezpiecznego dystansu od siebie nawzajem. Część zajęć będzie mogła być organizowana na świeżym powietrzu.

Zajęcia, które mogą odbywać się stacjonarnie: indywidualne zajęcia plastyczne, indywidualne studio wokalne, zajęcia angielskiego (grupy max 2 os.), zajęcia ruchowe "Smyki z gimnastyki", balet.

JAKIE SĄ ZASADY BEZPIECZEŃSTWA?

Prosimy o zapoznanie się z "Regulaminem zachowania się na terenie Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki w okresie stanu epidemii”. Regulamin dostępny jest na naszej stronie w zakładce "Ceny i regulaminy" - TUTAJ. Informacje o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa i higieny obowiązujących na terenie Klubu zostaną zamieszczone przy wejściu do budynku oraz w innych ogólnodostępnych miejscach wewnątrz. Dołożymy wszelkich starań, by odwiedzając nasz Klub mogli się Państwo czuć komfortowo i bezpiecznie.

CZY POZOSTAJEMY ON-LINE?

Równolegle ze stopniowym powrotem do działalności stacjonarnej wybrane aktywności będą nadal realizowane w sieci. Zajęcia Małej Akademii Plastycznej, gry na instrumentach, studia wokalnego, języka hiszpańskiego, języka angielskiego, logopedii i gimnastyki "Aktywne 50+" do końca czerwca będą kontynuowane on-line. Dodatkowo zajęcia gitary, pianina, studia wokalnego, języka angielskiego i logopedii będą się odbywać w tej formie również w okresie wakacyjnym. W celu uzgodnienia szczegółów, prosimy uczestników o kontakt bezpośrednio z instruktorami. Pełna oferta zajęć online, dla tych którzy zostają w domu dostępna jest na stronie - TUTAJ.

Śledźcie naszą stronę internetową oraz kanały społecznościowe. Znajdziecie tam informacje o wydarzeniach online, które staramy się dla Was przygotować.

Zachęcamy do kontaktu z pracownikami Klubu Kultury Przegorzały mailowo (przegorzaly@dworek.eu) oraz telefonicznie pod numerem telefonu: 533356007 lub 12 4299052.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia.

Czytaj pozostałe aktualności

Zapisy na zajęcia - nowy sezon
Zapisy na zajęcia - nowy sezon
Wybierzcie coś co Was interesuje i rozwijajcie Wasze pasje! Czekają na Was na znane i lubiane zajęcia Małej Akademii Plastycznej, niezwykła Wytwórnia Dziecięcej Sztuki Wizualnej, rozwijające…
Wraca Strefa Rodzica!
Dobra wiadomość dla bywalców Strefy Rodzica: odmrażamy się! W lipcu zapraszamy Was na dwa spotkania w naszym ogrodzie. Nareszcie w realu, wspólnie, a jednocześnie bezpiecznie:- 21.07 (wtorek)…
Wraca Strefa Rodzica!
Newsletter