Kalendarium wydarzeń
05 lut wt, 18:15
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sergi Peñarrubia
08 lut pt, 18
Rodzinne warsztaty: grafika ekologiczna
12 lut wt, 18:15
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sergi Peñarrubia
15 lut pt, 18:00
Wystawa ilustracji do gry planszowej "Dixit"
16 lut sob, 11
Dixit - rodzinne warsztaty komputerowej animacji 3D
19 lut wt, 18:15
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sergi Peñarrubia
22 lut pt, 18
Polish History - “The partition of Poland” warsztaty w języku angielskim
26 lut wt, 18:15
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sergi Peñarrubia
01 marca pt,
Rendez-vous Française
12 marca wt, 9
O!pla projekcja filmów ogólnopolskiego festiwalu filmów animowanych
16 marca sob,
"Frida Kahlo. Biografia" dyskusja ekspercka z Tomaszem Pindlem
21 marca czw, 15
strona internetowa krakowskiego Zwierzyńca
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Wstęp płatny
Dziady z Witoldem Vargasem
28 października 2018
Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju opowiadanie legend, które poprowadzi Witold Vargas doświadczony opowiadacz, ilustrator i nauczyciel. Opowie on na żywo baśń swojego autorstwa "Josafat i Papajaczka", opartą na wierzeniach, podaniach i zabobonach związanych z obecnością zmarłych w świecie żywych. Historia zawiera grozę, jak wszystko o czym myśli się w okolicach Święta Zmarłych czy dawnych „Dziadów”. Jednak w wersji familijnej dla każdego wieku znajdą się odpowiednie treści. Trzeba będzie jednak uzbroić się w odrobinę odwagi i w duże poczucie humoru. Stosowne do okazji makijaże i przebrania mile widziane.Spotkanie odbędzie się przy okazji promocji znakomitego i niezwykle popularnego wśród czytelników “Bestiariusza słowiańskiego” , wydanego nakładem wydawnictwa BOSZ, pozycji której Witold Vargas jest współautorem. Dodatkowo wydarzenie uśwetni oprawa muzyczna przygotowana przez DOLĘ – Zespół Pieśni Bez Tańca. Zespół DOLA to pięć kobiet wykonujących pieśni tradycyjne z Polski, Ukrainy i Białorusi. Wokalistki sięgają głównie po pieśni obrzędowe, liryczne i ballady.Dla pierwszych 3 osób, które się zapiszą przewidziane są nagrody od wydawnictwa ‍♥
Wstęp wolny
Wystawa ilustracji „Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy.”
28 października 2018
Cześć, jestem Heńka. Chcę Ci przedstawić moje koleżanki. Już dawno nikt ich nie odwiedzał, a mają mnóstwo fantastycznych historii w zanadrzu. Dziesięciolatka na tronie, rymopiska, pierwsza kobieta chirurg, alpinistka, kobieta szpieg… Bohaterki i buntowniczki. Na pewno się polubicie! Bo możesz być jak one. Autorem prac jest Joanna Rusinek, graficzka, ilustratorka książek dla dzieci, autorka ilustracji prasowych, okładek książek i plakatów, współwłaścicielka studia graficznego.
Wstęp wolny
Ocalić od zapomnienia - spotkania dla seniorów
08 listopada 2018, 15 listopada 2018, 06 grudnia 2018, 13 grudnia 2018, 20 grudnia 2018, 31 stycznia 2019
Ocalić od zapomnienia to spotkania z seniorami służące digitalizacji rodzinnych fotografii dokumentujących dawne tradycje i obrzędy. Pod okiem grafika, uczestnicy projektu będą mieli okazję nauczyć się obsługi komputera, skanera i programów niezbędnych do realizacji projektu.
Zapisz się
warsztat animacji poklatkowej "Asiunia"
23 listopada 2018
Warsztat z animacji poklatkowej, którego tematem jest książka "Asiunia", oparta została na prawdziwych wydarzeniach z życia Joanny Papuzińskiej, która jako mała dziewczynka przeżyła ciężki czas II Wojny Światowej. „Asiunia” to ceniona i nagradzana książka z serii Muzeum Powstania Warszawskiego dla dzieci. Książka jest dostępna w nowej, multimedialnej adaptacji dostępnej na tablety, którą zobaczysz TUTAJ.Joanna Papuzińska - prozaik, poetka, autorka bajek i wierszy dla dzieci, profesor nauk humanistycznych. Urodzona w Warszawie 3 stycznia 1939 roku. Członkini Zarządu Polskiej Sekcji IBBY.
Wstęp wolny
Światowy Dzień Seniora z Edith Piaf
16 listopada 2018
Z okazji Światowego Dnia Seniora oraz 55-tej rocznicy śmierci Edith Piaf zapraszamy serdecznie na koncert piosenek z repertuaru artystki. Znakomite tłumaczenia francuskich tekstów, dokonane przez Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory i Andrzeja Ozgi, a także utwory w języku francuskim zostaną zaprezentowane przez krakowską wokalistkę Agnieszkę Grochowicz oraz Jarosława Olszewskiego, który zagra na fortepianie. Agnieszka Grochowicz – absolwentka krakowskiego PWST, wokalistka i autorka tekstów. Współpracowała z Piwnicą pod Baranami, Teatrem Loch Camelot oraz Teatrem Bagatela.
Wstęp wolny
Bal andrzejkowy dla dzieci
30 listopada 2018
Zapraszamy dzieci małe i duże wraz z opiekunami na bal andrzejkowy w piątek 30 listopada w godzinach 17:00 – 20:00. W programie pokaz spektakularnej andrzejkowej mody, niesamowite wróżby, słodki poczęstunek, pokaz ledowych świateł i animowana zabawa przy muzyce.
Wstęp wolny
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sergi
17 października 2018
Czy jesteś gotowy, aby zatańczyć Sambę, Cha Cha, Pasodoble lub Rock & Roll z Sergi Peñarrubia? Z przyjemnością zapraszamy Cię do przyłączenia
Zapisz się
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sergi Peñarrubia
06 listopada 2018, 13 listopada 2018, 04 grudnia 2018, 11 grudnia 2018, 18 grudnia 2018, 08 stycznia 2019, 29 stycznia 2019, 05 lutego 2019, 12 lutego 2019, 19 lutego 2019, 26 lutego 2019
Czy jesteś gotowy, aby zatańczyć Sambę, Cha Cha, Pasodoble lub Rock & Roll? Nasze warsztaty z tańca latynoamerykańskiego wprawią Cię w fantastyczny nastrój. Żadne doświadczenie nie jest wymagane, ale musisz mieć ukończone 16 lat.Zapraszamy do przyjścia bez partnera tanecznego. Na sali obowiązuje zmienne wygodne obuwie na płaskiej podeszwie lub buty taneczne na obcasie z zabezpieczeniem na obcasie.
Wstęp wolny
Andrzejki dla dzieci 30 listopada
01 października 2018
Zapraszamy dzieci małe i duże wraz z opiekunami na zabawę andrzejkową w piątek 30 listopada w godzinach 17:00 - 20:00 W programie pokaz spektakularnej andrzejkowej mody, niesamowite wróżby, słodki poczęstunek, animowana zabawa przy muzyce oraz pokaz ledowy.
Wstęp wolny
Zapisy na zajęcia
22 września 2018
Jeśli chcez zapisać siebie lub swoje dziecko na zajęcia wypełnij  DEKLARACJĘ
Wstęp wolny
startuje INTEGRart
22 września 2018
Wstęp wolny
Strefa Rodzica zaprasza
20 września 2018
Taniec z niemowlakiem, piosenki i rymowanki, ciche kołysanki, szalone tańce-wygibańce, pierwsze angielskie słówka, rozmowy z profesjonalistami o emocjach,
Newsletter