Kalendarium wydarzeń
04 maja pon, 19:00
Dzielnica Zwierzyniec - transmisja spotkania live z Radnymi Dzielnicy
05 maja wt,
Konkurs literacki „Na tropie Rudego"
06 maja śr, 10:30
Strefa Rodzica online: Szkoła przetrwania - cykl spotkań z psychologiem
13 maja śr, 10:30
Strefa Rodzica online: Domowa smykomultisensoryka
14 maja czw, 10:30
Strefa Rodzica online: Czytadełko
18 maja pon, 19:00
Dzielnica Zwierzyniec - transmisja spotkania live z Radnymi Dzielnicy
19 maja wt, 11:00
Strefa Rodzica online: Gordonki
20 maja śr, 10:30
Strefa Rodzica online: Szkoła przetrwania - cykl spotkań z psychologiem
26 maja wt, 11:00
Strefa Rodzica online - Gordonki
27 maja śr, 10:30
Strefa Rodzica online: Życzymy SOBIE wszystkiego najlepszego - zdrowy Dzień Mamy
27 maja śr, 16:00
Wernisaż live wystawy "Rowerem przez Kraków"
31 maja nd,
Jesteśmy z Wami ONLINE! Oferta zajęć
31 maja nd,
I was here | Open call
05 cze pt,
Konkurs literacki „Na tropie Rudego"
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru

Przychodzi zazwyczaj o dowolnej porze dnia, stukając w okienną szybę. Znika równie niespodziewanie jak się pojawia. Wiadomo o nim niewiele. Nikt nie wie, gdzie mieszka, jak naprawdę ma na imię i dokąd się udaje, gdy znika z pola widzenia. Domyślacie się o kim mowa? Rudy to zielonooki, przegorzalski kot o gęstym i pięknym futrze. Na ogół bywa kapryśny i nie przepada za dziećmi. Jak na prawdziwego kota przystało chadza swoimi ścieżkami, które pozostają nieznane i nieprzetarte. Czasem odwiedza nasz Klub codziennie, innym razem nie zagląda do nas przez długie tygodnie.

Gdzie znika Rudy? Czy jest szpiegiem ukradkiem zbiegającym na zwiady z pobliskiego zamkowego wzgórza? Może należy do rabusiów lub miejscowej czarownicy? Dlaczego nie lubi dzieci? Czy to możliwe, że przybył z odległej przeszłości?

Wszystkich, którzy chcieliby podążyć tropem Rudego, zapraszamy do udziału w konkursie literackim na najciekawsze opowiadanie o przygodach tajemniczego kota!

_________________________________________________________________________________________________________________________

KONKURS LITERACKI „NA TROPIE RUDEGO"

Konkurs literacki „Na tropie Rudego" Zapraszamy do udziału w konkursie literackim organizowanym przez Klub Kultury Przegorzały - filię Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki.

1. W konkursie mogą wziąć udział dzieci oraz młodzież mieszkająca na terenie Małopolski.

2. Udział w konkursie polega na napisaniu opowiadania, którego motywem przewodnim będą przygody lub losy kota o imieniu „Rudy”.

3. Limit: 12 tysięcy znaków wraz ze spacjami. Tekst należy wysłać drogą elektroniczną w formacie doc.lub docx. i pdf.

4. W konkursie nie mogą brać udziału prace już wcześniej prezentowane.

5. Na konkurs można zgłaszać wyłącznie opowiadania napisane samodzielnie i indywidualnie. Nie będą oceniane prace zbiorowe.

6. Prace oceniane będą oddzielnie w kategoriach: - Klasa IV-VI (10-13 lat) - Klasa VII-VIII (14-15 lat)

7. Zgłoszenie pracy na konkurs przez opiekuna uczestnika

Warunkiem zakwalifikowania do konkursu opowiadania zgłaszanego osobiście jest wyrażenie przez rodziców lub prawnych opiekunów zgody na przetwarzanie danych osobowych autora pracy poprzez wypełnienie on-line formularza zapisów. W wiadomości e-mail oprócz załączonego pliku należy umieścić metryczkę zwierającą: imię i nazwisko oraz wiek uczestnika konkursu.

8. Zgłoszenie pracy na konkurs przez instytucję

W wypadku zgłaszania pracy na konkurs przez instytucję należy w wiadomości e-mail umieścić identyfikator uczestnika konkursu, wiek uczestnika, nazwę i adres instytucji, imię i nazwisko zgłaszającego instruktora, telefon, adres mailowy zgłaszającego instruktora. Identyfikator uczestnika konkursu może być imieniem, nikiem lub innym hasłem. W sytuacji gdy uczestnik zgłoszony przez instytucję na podstawie identyfikatora uczestnika otrzyma nagrodę w konkursie, Klub Kultury Przegorzały zwróci się do instytucji zgłaszającej o uzupełnienie przez prawnych opiekunów nagrodzonego zgody na przetwarzanie danych osobowych autora pracy poprzez wypełnienie on-line formularza zapisów i poprosi instytucję o poinformowanie Klubu Kultury Przegorzały o imieniu i nazwisku kryjącym się pod identyfikatorem.

9. Prace należy dostarczyć drogą elektroniczną na adres: zapisy.przegorzaly@dworek.eu

10. Ostatecznym terminem dostarczenia prac jest 5 czerwca 2020 roku, godz, 12:00.

11. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do organizatorów.

12. Prace oceni komisja składająca się z pracowników Klubu Kultury Przegorzały i przyzna nagrody: I, II, III. Decyzje komisji są ostateczne.

13. O dokładnej dacie ogłoszenia wyników i rozdania nagród organizator powiadomi uczestników oraz opiekunów drogą elektroniczną.

14. Udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac konkursowych dla promocji konkursu w następujących polach eksploatacji: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich w internecie oraz w innych formach utrwaleń nadających się do rozpowszechniania.

15. Udział w konkursie oznacza zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie przez Klub Kultury Przegorzały wizerunku uczestnika, wykonanego w trakcie rozdania nagród przez Klub Kultury Przegorzały w celach dokumentacyjnych i promocyjnych Klubu Kultury: w materiałach promocyjnych, na stronie klubu, na portalu www.facebook.com, na banerach, ulotkach, plakatach oraz w folderach.


wprowadź treść
Newsletter