Kalendarium wydarzeń
11 cze wt, 17:30
Sztuko-mistrze na Bielanach
15 cze sob, 12:00
PRZE-PIKNIK
15 cze sob, 13:00
Prze-piknik - Pełnia głosu rodzica i dziecka
15 cze sob, 14:00
Prze-Piknik - Partia Żywych Szachów
23 cze nd,
Wakacje letnie z kulturą
24 cze pon,
Wakacje letnie z kulturą
26 cze śr, 10
MARATON MALARSKI
26 cze śr,
Wakacje letnie z kulturą
27 cze czw,
Wakacje letnie z kulturą
28 cze pt,
Wakacje letnie z kulturą
01 lip pon,
Wakacje letnie z kulturą
02 lip wt,
Wakacje letnie z kulturą
03 lip śr,
Wakacje letnie z kulturą
03 lip śr, 10
MARATON MALARSKI
04 lip czw,
Wakacje letnie z kulturą
05 lip pt,
Wakacje letnie z kulturą
08 lip pon,
Wakacje letnie z kulturą
09 lip wt,
Wakacje letnie z kulturą
10 lip śr, 10
MARATON MALARSKI
10 lip śr,
Wakacje letnie z kulturą
11 lip czw,
Wakacje letnie z kulturą
12 lip pt,
Wakacje letnie z kulturą
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
VII Konkurs plastyczny "Rowerem przez Kraków" 2019

VII Konkurs plastyczny "Rowerem przez Kraków" 2019
„Szczęścia nie można kupić, ale można sobie kupić rower, a to już prawie to samo”.
Zapraszamy serdecznie do udziału w VII konkursie plastycznym „Rowerem przez Kraków”, którego celem jest promocja komunikacji rowerowej w Krakowie.


1. W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku 3 do 13 lat mieszkający w Małopolsce - uczniowie szkół podstawowych, przedszkoli, uczestnicy klubów kultury i osoby indywidualne.

2. Udział w konkursie polega na wykonaniu wybraną techniką pracy plastycznej płaskiej, której inspiracją jest rower w przestrzeni miejskiej Krakowa.

3. Format prac: A3

4. Techniki dozwolone:

· grafika

· rysunek

· malarstwo

· mieszane

· w konkursie nie będą brane pod uwagę prace wykonane z plasteliny, waty, bibuły czy materiałów sypkich.

5. W konkursie nie mogą brać udział prace już wcześniej prezentowane.

6. Na konkurs można zgłaszać wyłącznie prace wykonane samodzielnie i indywidualnie. Nie będą oceniane prace zbiorowe. Nie będą oceniane prace nie spełniające wymogu formatu ani przesłane drogą elektroniczną.

7. Prace oceniane będą oddzielnie w kategoriach:

· przedszkolna

· klasa 0 -I (wiek 6 -7 lat)

· klasa II -III (wiek 8-10 lat)

· klasa IV- VI (wiek 11 – 13 lat)

8. Zgłoszenie pracy na konkurs przez opiekuna uczestnika:
Warunkiem zakwalifikowania pracy na konkurs zgłaszanej osobiście jest wyrażenie przez rodziców lub prawnych opiekunów zgody na przetwarzanie danych osobowych autora pracy poprzez wypełnienie on-line formularza zapisów. Na odwrocie pracy należy umieścić metryczkę zwierającą: imię i nazwisko uczestnika konkursu, wiek uczestnika, imię i nazwisko zgłaszającego opiekuna, telefon, adres mailowy zgłaszającego opiekuna.

9. Zgłoszenie pracy na konkurs przez instytucję:
W wypadku zgłaszania pracy na konkurs przez instytucję na odwrocie pracy należy umieścić metryczkę zwierającą: identyfikator uczestnika konkursu, wiek uczestnika, nazwę i adres instytucji, imię i nazwisko zgłaszającego instruktora, telefon, adres mailowy zgłaszającego instruktora. Identyfikator uczestnika konkursu może być imieniem, nikiem lub innym hasłem. W sytuacji gdy uczestnik zgłoszony przez instytucję na podstawie identyfikatora uczestnika otrzyma nagrodę w konkursie klub kultury Przegorzały zwróci się do instytucji zgłaszającej o uzupełnienie przez prawnych opiekunów nagrodzonego zgody na przetwarzanie danych osobowych autora pracy poprzez wypełnienie on-line formularza zapisów i poprosi instytucję o poinformowanie kk Przegorzały o imieniu i nazwisku kryjącym się pod identyfikatorem.

10. Prace należy dostarczyć osobiście w godzinach 13:00 – 17:00 lub pocztą do Klubu Kultury Przegorzały: Kraków ul. Kamedulska 70, 30-252 Kraków,

11. Ostatecznym terminem dostarczenia prac jest piątek 12 kwietnia, godzina 12:00.

12. Na odwrocie pracy należy umieścić metryczkę zwierającą imię, nazwisko, wiek uczestnika nazwę i adres instytucji, imię i nazwisko zgłaszającego opiekuna, telefon, adres mailowy.

13. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do organizatorów konkursu. Przesłane prace przechodzą na własność organizatora i nie będą zwracane. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w trakcie przesyłania pracy.

14. Prace oceni komisja i przyzna nagrody: I, II, III oraz wyróżnienia. Decyzje komisji są ostateczne.

15. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi podczas otwarcia wystawy pokonkursowej. O dokładnej dacie i godzinie opiekunowie i instruktorzy zostaną powiadomieni mailem lub telefonicznie.

16. Udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac konkursowych dla promocji konkursu w następujących polach eksploatacji: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń nadających się do rozpowszechniania.

17. Udział w konkursie oznacza zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie przez Klub Kultury Przegorzały wizerunku uczestnika, wykonanego w trakcie rozdania nagród przez Klub Kultury Przegorzały w celach dokumentacyjnych i promocyjnych Klubu Kultury: w materiałach promocyjnych, na stronie klubu kultury, na portalu www.facebook.com, na banerach, ulotkach, plakatach oraz w folderach.

Newsletter