Kalendarium wydarzeń
01 lip śr, 15
Mała Akademia Plastyczna powraca!
01 lip śr, 9:00
Wakacje z kulturą
02 lip czw, 9:00
Wakacje z kulturą
03 lip pt, 9:00
Wakacje z kulturą
03 lip pt, 18:00
ONLINE Mała Akademia Plastyczna 60+
06 lip pon, 9:00
Wakacje z kulturą
06 lip pon,
I was here | Open call
07 lip wt, 9:00
Wakacje z kulturą
08 lip śr, 9:00
Wakacje z kulturą
08 lip śr, 18:00
Joga na trawce
09 lip czw, 9:00
Wakacje z kulturą
10 lip pt, 9:00
Wakacje z kulturą
10 lip pt, 18:00
ONLINE Mała Akademia Plastyczna 60+
14 lip wt, 9:00
Wakacje z kulturą
15 lip śr, 9:00
Wakacje z kulturą
15 lip śr, 18:00
Joga na trawce
16 lip czw, 9:00
Wakacje z kulturą
17 lip pt, 9:00
Wakacje z kulturą
17 lip pt, 18:00
ONLINE Mała Akademia Plastyczna 60+
22 lip śr, 18:00
Joga na trawce
24 lip pt, 18:00
ONLINE Mała Akademia Plastyczna 60+
26 lip nd,
I was here | Open call
29 lip śr, 18:00
Joga na trawce
30 lip czw,
Artystyczny koniec lata
31 lip pt,
Artystyczny koniec lata
31 lip pt, 18:00
ONLINE Mała Akademia Plastyczna 60+
05 sie śr, 18:00
Joga na trawce
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
VIII Konkurs plastyczny online "Rowerem przez Kraków" 2020

VIII Konkurs plastyczny online "Rowerem przez Kraków" 2020




Protokół jury konkursu „Rowerem przez Kraków” 2020

W dniu 20 maja 2020 roku jury w składzie: Alicja Rożnowska-Szpot, Ewa Marlewicz, Weronika Ciągała, Barbara Tkacz, Jeanne Ragot i Olga Sewiłło - Jopek wyłoniło zwycięzców konkursu ”Rowerem przez Kraków” w 4 kategoriach wiekowych.

Łączna ilość prac, które wpłynęły na konkurs wyniosła: 94.


Jury przyznało nagrody w następujących kategoriach:

Kategoria: 0-5 lat

1 miejsce – Jakub Ceremuga, Niepubliczne Przedszkole „Leśna Kraina”, Osielec

2 miejsce – Jagienka Duell, Kraków

3 miejsce – Laura Majcherkiewicz, Gorenice


Kategoria: 6-7 lat

1 miejsce - Marysia, Wróblowice

2 miejsce – Gosia, Wróblowice

3 miejsce – Kamil Pająk, Powiatowe Centrum Kultury, Nowy Targ


Kategoria: 8-10 lat

1 miejsce - Lilianna Podsiadlik, Szkoła Podstawowa Montessori, Kraków

2 miejsce – Julia Janicka, Społeczna Szkoła Podstawowa nr. 3, Kraków

3 miejsce – Zofia Opalińska, Kraków


Kategoria: 11-13 lat

1 miejsce - Bartosz Gołębiowski, Szkoła Podstawowa Montessori, Kraków

2 miejsce – Magdalena Garżel, Szkoła Podstawowa nr. 1, Chocznia

3 miejsce – Paula Japoł, Powiatowe Centrum Kultury, Nowy Targ


Jeśli sytuacja epidemiologiczna w kraju na to pozwoli wręczenie nagród zwycięzcom konkursu odbędzie się we wrześniu 2020 roku w Klubie Kultury Przegorzały. O dokładnej dacie oraz godzinie poinformujemy Państwa w odpowiednim terminie poprzedzającym wydarzenie.



Newsletter