Konkurs plastyczny „Rowerem przez Świat” – 2018

„Szczęścia nie można kupić, ale można sobie kupić rower, a to już prawie to samo”.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie plastycznym „Rowerem przez Świat”!

 1. W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku 3 do 13 lat mieszkające w Małopolsce – uczniowie szkół podstawowych, przedszkoli lub uczestnicy Klubów Kultury.
 2. Udział w konkursie polega na wykonaniu wybraną techniką pracy plastycznej płaskiej, której inspiracją jest rower w przestrzeni miejskiej, w dowolnym miejscu na świecie.
 3. Techniki dozwolone:
 • grafika
 • rysunek
 • malarstwo
 • mieszane
 • Do wykonania pracy nie używamy waty, plasteliny oraz bibuły.
 • Prace należy wykonać wyłącznie w formacie A3
 1. Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą do Klubu Kultury Przegorzały: Kraków ul. Kamedulska 70, 30-252 Kraków, w godzinach 13:00 – 17:00.
  Ostatecznym terminem dostarczenia prac jest piątek 13 kwietnia, godzina 17:00.
 2. W konkursie nie mogą brać udział prace już wcześniej prezentowane.
 3. Na odwrocie pracy należy umieścić metryczkę zwierającą imię, nazwisko, wiek uczestnika nazwę i adres instytucji, imię i nazwisko opiekuna, telefon, adres mailowy.
 4. Do pracy należy dołączyć zgodę rodzica/opiekuna na udział w konkursie.
 5. Prace oceniane będą oddzielnie w kategoriach:
 • przedszkolna
 • klasa 0 -I (wiek 6 -7 lat)
 • klasa II -III (wiek 8-10 lat)
 • klasa IV- VI (wiek 11 – 13 lat)
 1. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do organizatorów konkursu. Przesłane prace przechodzą na własność organizatora i nie będą zwracane. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w trakcie przesyłania pracy.
 2. Prace oceni komisja i przyzna nagrody: I, II, III oraz wyróżnienia. Decyzje komisji są ostateczne.
 3. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi podczas otwarcia wystawy pokonkursowej.
  O dokładnej dacie i godzinie opiekunowie i instruktorzy zostaną powiadomieni mailem lub telefonicznie.
 4. Udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac konkursowych dla promocji konkursu w następujących polach eksploatacji: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń nadających się do rozpowszechniania.
 5. Udział w konkursie oznacza zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie przez Klub Kultury Przegorzały wizerunku uczestnika, wykonanego w trakcie rozdania nagród przez Klub Kultury Przegorzały celach dokumentacyjnych
  i promocyjnych Klubu Kultury: w materiałach promocyjnych, na stronie klubu kultury, na portalu facebook.com, na banerach, ulotkach, plakatach oraz w folderach.
 6. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu (ust. o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133 poz. 833 z póź. zm.).
 7. nargody w konkursie są sponsorowane przez sponsorów ( kliknęcie w logo powoduje przeniesienie na stronę sponsora konkursu):

Wydawnictwo Olimp – renomowana oficyna wydawnicza, która swoją ofertę kieruje do dzieci rozpoczynających przygodę z edukacją oraz uczniów szkół podstawowych pragnących doskonalić swoją wiedzę z zakresu matematyki, gramatyki czy nauk przyrodniczych. Wszystkie materiały edukacyjne dla najmłodszych są tworzone w oparciu o metodykę nauczania.


 

Leddo – internetowy sklep z oświetleniem led, które stanowi energooszczędne i nowoczesne źródło światła. W dystrybucji produkty renomowanych producentów Philips, Lumiled, OSRAM. Żarówki led są niezwykle żywotne i trwałe, dodatkowo tworzą niezwykłe akcenty świetlne i co ważne są bezpieczne dla naszego wzroku

 


 

Kozłek to bio sklep zielarski online, w którym znajdziemy szeroki asortyment naturalnej, odżywczej zdrowej żywności oraz ziół.  Ekologiczna żywność jest ważnym elementem zbilansowanej diety bogatej w witaminy i minerały, a zioła wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu dzieci i dorosłych. W ofercie produkty ekologiczne znakowane jako BIO.

 

 


 

Szkoła nauki jazdy Robex – prawo jazdy kategorii A i B oraz jazdy doszkalające. Kursy podstawowe i ekspresowe, pomoce dydaktyczne i możliwość zajęć teoretycznych w formie e-learningu. Doświadczeni instruktorzy i efektywne szkolenie w oparciu o sprawdzone metody nauczania. Trzecie miejsce w rankingu zdawalności za pierwszym razem egzaminu praktycznego kat. B wszystkich krakowskich szkół.

 


 

Gabinet Dr Legrand oferuje profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej oraz kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej, wykonywane w komfortowych warunkach przez doświadczonych specjalistów. Głównym celem terapii jest zapewnienie znacznej poprawy kondycji skóry twarzy i ciała oraz opóźnienie procesów jej starzenia. Placówka dysponuje najwyższej jakości sprzętem oraz certyfikowanymi preparatami. Leczenie dostosowywane jest indywidualnie do potrzeb Klienta. Gabinet gwarantuje bezpieczne, bezbolesne i małoinwazyjne zabiegi w miłej atmosferze