Kalendarium wydarzeń
06 lis wt, 18:15
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sregi Peñarrubia
08 lis czw, 15:00
Ocalić od zapomnienia - spotkania dla seniorów
13 lis wt, 18:15
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sregi Peñarrubia
15 lis czw, 15:00
Ocalić od zapomnienia - spotkania dla seniorów
16 lis pt, 19:00
Światowy Dzień Seniora z Edith Piaf
23 lis pt, 10:00
warsztat animacji poklatkowej "Asiunia"
23 lis pt, 18:00
Historia w spódnicy – warsztat dla małych i dużych awanturnic
30 lis pt, 17:00
Bal andrzejkowy dla dzieci
04 gru wt, 18:15
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sregi Peñarrubia
06 gru czw, 15:00
Ocalić od zapomnienia - spotkania dla seniorów
07 gru pt, 17:30
Domki dla owadów - warsztaty rodzinne
11 gru wt, 18:15
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sregi Peñarrubia
13 gru czw, 15:00
Ocalić od zapomnienia - spotkania dla seniorów
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Konkurs plastyczny "Rowerem przez Świat" 2018

Konkurs plastyczny "Rowerem przez Świat" 2018

PRACE I NAGRODY
W KONKURSIE
„ROWEREM PRZEZ ŚWIAT”
DO ODEBRANIA
W BIURZE
KLUBU KULTURY PRZEGORZAŁY
DO DN. 15 CZERWCA 2018 r.

Po obejrzeniu wszystkich prac konkursowych w liczbie 220 nadesłanych do konkursu „Rowerem przez świat 2018”, organizowanego przez Klub Kultury Przegorzały, Komisja Konkursowa w składzie:

– Alicja Rożnowska – Szpot

– Ewa Marlewicz

– Olga Sewiłło

dokonała wyboru 46 laureatów w odpowiednich kategoriach wiekowych:


  1. Przedszkolna

I miejsce: Jan Ostrowski (5 lat), Publiczne Przedszkole „Bajlandia”, Kraków

II miejsce: Laura Trąbka (5 lat), Samorządowe Przedszkole 77, Kraków

III miejsce: Lilianna Powolik (4,5 lat), International School of Kraków, Lusina

Wyróżnienie: Krzysztof Kołpa (5 lat), International School of Kraków, Lusina

Wyróżnienie: Emila Dawid (5 lat), Samorządowe Przedszkole 77, Kraków

Wyróżnienie: Dominik Zyznawski (5 lat), Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i ich Rodzinom, Kraków


  1. klasa 0 – I (wiek 6 -7 lat)

I miejsce: Nikola Lewandowska (7 lat), Szkoła Podstawowa nr 25, Kraków

I miejsce ex equo: Oliwier Kawecki (6 lat), Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i ich Rodzinom, Kraków

II miejsce: Szymon Batalia (7 lat), Szkoła Podstawowa nr 25, Kraków

III miejsce: Aleksandra Kaczor (6 lat), ?????

III miejsce ex equo: Adam Legutko (7 lat), Szkoła Podstawowa nr 36, Kraków

Wyróżnienie: Grupa „Kangurki” (5-7lat), Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i ich Rodzinom, Kraków

Wyróżnienie: Grupa Świetlica (5-7 lat), Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i ich Rodzinom, Kraków

Wyróżnienie: Maria Knaga (7 lat), Szkoła Podstawowa nr 25, Kraków

Wyróżnienie: Iga Barańska (6 lat), Szkoła Podstawowa nr 25, Kraków

Wyróżnienie: Jakub Girgoś (7 lat), Szkoła Podstawowa nr 25, Kraków

Wyróżnienie: Julia Skrobek (7 lat), Szkoła Podstawowa nr 25, Kraków

Wyróżnienie: Nadia Wiśniowska (7 lat), Szkoła Podstawowa nr 25, Kraków

Wyróżnienie: Natalia Bugańska (7 lat), Szkoła Podstawowa nr 25, Kraków

Wyróżnienie: Adrian Trojanowski (7 lat), Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków


  1. klasa II – III (wiek 8 – 10 lat)

I miejsce: Zofia Śledecka (10 lat), Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów

II miejsce: Paulina Ryk (8 lat), Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów

III miejsce: Daniel Tafiński (8 lat), Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków

III miejsce ex equo: Magdalena Kulka (10 lat) , Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98, Kraków

Wyróżnienie: Magdalena Marzec (8,5 lat), Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98, Kraków

Wyróżnienie: Gaja Castiglione – Basiewicz (8 lat), Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków

Wyróżnienie: Zuzanna Wątroba (8 lat), Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków

Wyróżnienie: Julia Grundaj (9 lat), Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów


  1. klasa IV – VI (wiek 11 – 13 lat)

I miejsce: Aleksandra Majka (12 lat), Szkoła Podstawowa nr 48, Kraków

I miejsce ex equo: Gabryś Dobija, Zespół Szkół Specjalnych nr 4 Stowarzyszenie „Uśmiech Losu”, Kraków

II miejsce: Amelia Bednarczyk (11 lat), Klub Kultury Przegorzały, Kraków

II miejsce ex equo: Miriana Schlebusch (11 lat), SOSW pn Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych, Kraków

III miejsce: Oliwier Steczko (11 lat), Szkoła Podstawowa nr 48, Kraków

Wyróżnienie: Nina Atłasiewicz (12 lat), SOSW pn Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych, Kraków

Wyróżnienie: Hubert Latko, (12 lat), SOSW pn Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych, Kraków

Wyróżnienie: Piotr Dzierwa (12 lat), Zespół Szkół Specjalnych nr 4 Stowarzyszenie „Uśmiech Losu”, Kraków

Wyróżnienie: Konstancja Lachman (11 lat), Zespół Szkół Specjalnych nr 4 Stowarzyszenie „Uśmiech Losu”, Kraków

Wyróżnienie: Gabriela Zięba (11 lat), Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 11, Kraków

Wyróżnienie: Michał Dąbrowski (13 lat), ZSP w Modlnicy

Wyróżnienie: Oliwia Dziobek (13 lat), ZSP w Modlnicy

Wyróżnienie: Gabriela Rosek (11 lat), Klub Kultury Przegorzały, Kraków

Wyróżnienie: Tobiasz Wróblewski (11 lat), Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek, Kraków

Wyróżnienie: Antoni Frączek (11 lat), Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek, Kraków

Wyróżnienie: Linus Wdowiarz-Bilski (11 lat), Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków

Wyróżnienie: Julia Krzekotowska (11 lat), Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów

Wyróżnienie: Julia Stachura (11 lat), Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 11, Kraków

Gratulujemy zwycięzcom!
Gala Wręczenia Nagród oraz koncert finałowy laureatów odbędzie się 18 maja (piątek) o godz. 18:00 w Klubie Kultury Przegorzały.
Zapraszamy!