Kalendarium wydarzeń
06 lis wt, 18:15
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sregi Peñarrubia
08 lis czw, 15:00
Ocalić od zapomnienia - spotkania dla seniorów
13 lis wt, 18:15
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sregi Peñarrubia
15 lis czw, 15:00
Ocalić od zapomnienia - spotkania dla seniorów
16 lis pt, 19:00
Światowy Dzień Seniora z Edith Piaf
23 lis pt, 10:00
warsztat animacji poklatkowej "Asiunia"
23 lis pt, 18:00
Historia w spódnicy – warsztat dla małych i dużych awanturnic
30 lis pt, 17:00
Bal andrzejkowy dla dzieci
04 gru wt, 18:15
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sregi Peñarrubia
06 gru czw, 15:00
Ocalić od zapomnienia - spotkania dla seniorów
07 gru pt, 17:30
Domki dla owadów - warsztaty rodzinne
11 gru wt, 18:15
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sregi Peñarrubia
13 gru czw, 15:00
Ocalić od zapomnienia - spotkania dla seniorów
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Konkurs wokalno-taneczny "Zwierzynieckie Debiuty" 2018

Konkurs wokalno-taneczny "Zwierzynieckie Debiuty" 2018

KONKURS WOKALNO-TANECZNY ZWIERZYNIECKIE DEBIUTY 2018

PROTOKÓŁ Z OBRAD KOMISJI KONKURSOWEJ

23 kwietnia 2018r.

Po obejrzeniu występów konkursowych, w których zaprezentowało się 25 wykonawców zgłoszonych do konkursu wokalno-tanecznego „Zwierzynieckie Debiuty 2018”, organizowanego przez Klub Kultury Przegorzały, Komisja Konkursowa w składzie:

– Olga Sewiłło,
– Klaudia Szczepańska,
– Lídia Bonet,
– Roxane Girin,
– Stefano Greco,
– Raphaël Beaufils

dokonało wyboru laureatów w odpowiednich kategoriach:

I – 3 do 6 lat

Kategoria TANIEC

I miejsce: Zespół „Krakowskie Smoczusie” (Samorządowe Przedszkole nr 5)

II miejsce: Zespół „Kryspinowskie Rokiczanki” (Szkoła Podstawowa w Kryspinowie)

III miejsce: Zespół „Big Tigers” (Mała Akademia – Przedszkole Językowo – Artystyczne w Liszkach)

III miejsce ex equo: Zespół „Tańczące Kotki Pani Dorotki” (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Kaszowie)

Kategoria WOKAL

I miejsce: Aleksandra Poprawa (Samorządowe Przedszkole nr 78 „Leśne Skrzaty”)

II miejsce: Krzysztof Sobieraj – Jakubiec (Samorządowe Przedszkole nr 78 „Leśne Skrzaty”)

III miejsce: Zespół „Big Tigers” (Mała Akademia – Przedszkole Językowo – Artystyczne w Liszkach)

II – 7 do 12 lat

Kategoria TANIEC

I miejsce: Zespół „Star Dance” (Szkoła Podstawowa w Kryspinowie)

II miejsce: Zespół „Małe Gwiazdki” (Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Piekarach)

Kategoria WOKAL

I miejsce: Hanna Olszak (Prywatna Szkoła Salwator)

II miejsce: Olivia Andrews (Prywatna Szkoła Salwator)

III miejsce: Zuzanna Knez (Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Piekarach)

III – 13 do 16 lat

Kategoria WOKAL

I miejsce: Duet Martyna Cieślak i Weronika Tuszyńska (Szkoła Muzyczna Mozart)

II miejsce: Blanka Hodurek (Krakowska Fundacja Sztuki)

III miejsce: Wiktoria Kuzar (Klub Kultury Przegorzały)

Gratulujemy zwycięzcom!
Gala Wręczenia Nagród oraz koncert finałowy laureatów odbędzie się 18 maja (piątek) o godz. 18:00 w Klubie Kultury Przegorzały.
Zapraszamy!

Galeria zdjęć:

Galeria