Przeskocz do treści
Aktualności

Luty w naszym klubie

Propozycje na ferie, walentynkowa ceramika, nabór do konkursów… Sprawdźcie, co przygotowałyśmy dla was w lutym!

Serce z gliny

W sobotę 6 lutego o 10:00 zapraszamy na Serce z gliny dwugodzinne rodzinne warsztaty ceramiczne z okazji Walentynek. Podczas warsztatów będziecie mogli stworzyć oryginalny ceramiczny upominek dla kogoś bliskiego. Kolczyki, dzbanuszek, a może zawieszka? Na pewno coś od serca! Warsztaty są skierowane do osób dorosłych i dzieci powyżej 7 roku życia, biletów do kupienia przez stronę internetową.

Ferie z kulturą: Pół żartem, pół serio

Jak co roku podczas ferii zimowych zapraszamy na warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 7-12 lat. Tej zimy zabawimy się słowami i poszukamy tego, co nas śmieszy. Na nowo zajrzymy do książek i sprawdzimy, co ciekawego można z nimi zrobić. Prasa drukarska pójdzie w ruch, zrobimy film animowany, a nad pracownią plastyczną uniesie się duch Gałczyńskiego. Jedno jest pewne – na pewno nie będzie nudy!

Mamy wolne miejsca na drugi tydzień ferii (19-23 lutego, warsztaty w godz. 9:00-15:30). Zapraszamy do zapisów przez formularz internetowy. Na pierwszy tydzień ferii przyjmujemy już zapisy tylko na listę rezerwową.

Ferie z kulturą, styczeń 2019

Ferie zimowe z ceramiką

Podczas pierwszego tygodnia ferii proponujemy też dwudniowe warsztaty ceramiczne dla dzieci w wieku +7 lat. Uczestnicy i uczestniczki poznają podstawy pracy z gliną. Nauczą się, jak tworzyć proste kształty oraz jak dekorować swoje prace.
Terminy
12-13 lutego 2024 (poniedziałek i wtorek) godziny 10:00 – 12:00
14-15 lutego 2024 (środa i czwartek) godziny 10:00 – 12:00
Cena: 120 zł za dwudniowy cykl.

Konkursy – czas start!

Rozpoczęliśmy nabór do naszych konkursów. Miłośników farb i kredek zapraszamy do udziału w Małopolskim Konkursie Plastycznym „Rowerem przez Kraków”. Konkurs tradycyjne kierujemy do dzieci w wieku 3-14 lat z całego województwa, a zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej płaskiej przedstawiającej rower w przestrzeni miejskiej Krakowa. Zgłoszenia do 26 kwietnia 2024.

Wokalistów i wokalistki ze Zwierzyńca i okolic zapraszamy do udziału w konkursie wokalnym „Zwierzynieckie Debiuty”. Czekamy na młode talenty w wieku 3-16 lat. Śpiewać można solo lub w duecie, z własnym akompaniamentem lub przygotowanym podkładem muzycznym. Zgłoszenia do 31 marca 2024.

Szczegóły i regulaminy na naszej stronie w zakładce konkursy.

dziewczyna w złotej kurtce śpiewa do mikrofonu

Warsztaty cukiernicze dla dzieci

Coś słodkiego na koniec miesiąca! Zapraszamy na warsztaty pieczenia i dekorowania ciasteczek dla dzieci w wieku +4 lat. Warsztaty rozwijają kreatywność, są świetnymi ćwiczeniami sensorycznymi, a przede wszystkim – przynoszą dzieciom mnóstwo radości i dobrej zabawy. Podczas warsztatów przygotujemy: muffinki marchewkowe z serkiem śmietankowym, babeczki czekoladowe z burakiem i domową nutellę.

24 lutego (sobota), 10:00-12:00
Dla dzieci +4 lata
Cena: 65 zł/ dziecko (rodzice towarzyszą dzieciom bezpłatnie). Płatność na miejscu przed warsztatami.
Obowiązują wcześniejsze zapisy przez stronę klubu.