Przeskocz do treści
Aktualności

Maj w naszym klubie

Co u nas słychać w maju? Sprawdźcie:

Kraków kwitnie sztuką – odkryj wiosnę oczami ekspatów

Na naszych ścianach królują roślinne motywy, a to dzięki wystawie „Spring Exhibition” przygotowanej przez Juozapasa Juknę w ramach projektu IntegrART7. Głównym tematem wystawy jest tętniąca życiem wiosna przedstawiona za pośrednictwem różnych środków wyrazu przez 8 artystów z krakowskiej społeczności ekspatów. Zobaczycie na niej zarówno ilustracje na płótnie, jak i odręcznie wykonane rysunki. Wystawę można oglądać do 16 maja.

NAKLEJ swoje ZDANIE – warsztaty tworzenia wlepek

W ramach krakowskiego Miesiąca Równości zapraszamy na bezpłatne warsztaty tworzenia wlepek o tematyce równościowej. To doskonała okazja, aby wyrazić siebie i swoje wartości w kreatywny sposób, a także stworzyć unikalne wlepki, które mogą stać się symbolem Twojego zaangażowania w walkę o równe prawa dla wszystkich. Warsztat jest finansowany przez Unię Europejską.

Wydarzenie dla wszystkich chętnych, prowadzone w języku angielskim.
10 maja o 18:00
Wstęp wolny

Gala Zwierzynieckich Debiutów

Za nami dwa emocjonujące dni przesłuchań do X konkursu wokalnego Zwierzynieckie Debiuty. Spośród niemal 100 występów, jury (po długich sporach!) wyłoniło kilka szczególnie zachwycających. Laureatki i osoby wyróżnione zapraszamy na Galę Zwierzynieckich Debiutów, podczas której wręczymy Wam nagrody i jeszcze raz usłyszymy Wasz wykonania.

17 maja o 18:00
Wstęp wolny

Warsztaty cukiernicze: piernikowe serce i tulipan dla mojej mamy

Zapraszamy na kolejne warsztaty cukiernicze dla dzieci. Tym razem wykonamy słodkie upominki dla naszych mam. Upieczone ciasteczka udekorujemy lukrem królewskim i zapakujemy w ozdobne pudełeczka. Sprawdzimy też jak smakują zdrowe ciasteczkowe lizaki – cake popsy z burakami. Czekać na nas będzie domowa lemoniada.

18 maja, godz. 10:00
Dla dzieci +4 lat
Obowiązują wcześniejsze zapisy: sylwialuszcz6@gmail.com, tel. 452060120

Stemple opowiadają historie – warsztat graficzny z okazji Dnia Wyszywanki

Wyszywanka to bogato haftowana tradycyjna koszula ukraińska. Z okazji Dnia Wyszywanki zapraszamy na rodzinny warsztat graficzny DIY, podczas którego za pomocą przygotowanych wcześniej wzorów stworzymy własne stemple na koszulkach.

25 maja (sobota) godz. 10.00-13.00 
Bilet 25 zł do kupienia przez stronę (link)