Przeskocz do treści
Bez kategorii

Matematyka – nowe zajęcia

Zajęcia z matematyki prowadzone są przez korepetytorkę z 5-letnim doświadczeniem zarówno indywidualnie, jak i w małych grupach.

Zajęcia indywidualne:

Każde zajęcia indywidualne przygotowywane są z uwzględnieniem predyspozycji i potrzeb uczestników. Na zajęciach indywidualnych przygotowujemy do testów, egzaminów, konkursów, poprawy ocen, nadrobieniu zaległości lub pomocy z materiałem bieżącym.
Zajęcia grupowe do egzaminu:
Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty odbywają się w małych grupach i są realizowane na podstawie specjalnie opracowanego do tego celu programem na bazie wymagań CKE stworzonym przez instruktorkę. Na zajęciach są udostępnione materiały dla uczniów (drukowane karty pracy dla każdego ucznia, notatki, zbiory zadań, repetytoria, podręczniki do udostępnienia). Omawiamy każdy temat, który może pojawić się na egzaminie, robimy zadania z podręczników i arkuszy.
Największą wagę przykładamy do tego, aby każdy uczeń dokładnie zrozumiał wszystkie zagadnienia i umiał rozwiązać każdy typ zadań. Ważna jest dla nas również przyjazna atmosfera na zajęciach i dobry kontakt z uczniem, by matematyka nie kojarzyła się z niczym strasznym i powodującym stres.

Prowadzenie zajęć- Małgorzata Wandzel
Dni i godziny do ustalenia indywidualnie z instruktorką.


ZAPISZ SIĘ
CENY ZAJĘĆ