Przeskocz do treści
Bez kategorii

„Kultura na życzenie” co możemy wspólnie zrobić?

01_NCK_DK_2016_klr„Mobilna studnia życzeń” już krąży po Waszych ulicach. To projekt, którego celem jest badanie potrzeb kulturalnych mieszkańców i podejmowanie przez nich własnych inicjatyw. By do Was łatwiej dotrzeć, porozmawiać o kulturze i o Waszych pomysłach, zbudowaliśmy „studnię życzeń”, która będzie podróżować na niesamowitym pojeździe, którym jest Rower Babboe! Badanie prowadzone jest w ramach projektu Dom Kultury + inicjatywy lokalne.

Zwracamy się z prośbą o wzięcie udziału w badaniu i wypełnienie kwestionariusza

Klub Kultury Przegorzały razem z Klubem Kultury Mydlniki przez kilka następnych miesięcy będą realizowały wspólny projekt o nazwie „Kultura na życzenie”. Będzie on polegał na realizacji diagnozy kulturalnej w dwóch dzielnicach Krakowa: Dzielnicy VI Bronowice oraz Dzielnicy VII Zwierzyniec. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2016.

Chcemy wzmocnić zaangażowanie klubów kultury  w życie społeczności lokalnej, pragniemy odkryć drzemiące w nich potencjały kulturotwórcze, zapytać Was, Drodzy mieszkańcy jakich inicjatyw brakuje w naszej Dzielnicy i co możemy wspólnie zrobić, by je zrealizować!