Przeskocz do treści
Bez kategorii

Konkurs na kulturalną inicjatywę lokalną

Chcąc zwiększyć aktywność społeczności lokalnej i dać możliwość realizacji własnych potrzeb kulturalnych, wspólnie z Narodowym Centrum Kultury stworzyliśmy projekt „Kultura na życzenie”. Jest on realizowany w ramach programy Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2016. Jedną z jego akcji jest „Mobilna studnia życzeń”, która jeździ po ulicach Zwierzyńca i Bronowic i bada potrzeby kulturalne mieszkańców tych dzielnic. Dzisiaj ruszamy z drugą akcją – „Konkursem na kulturalną inicjatywę lokalną”, w którym mogą uczestniczyć osoby indywidualne, grupy formalne oraz grupy nieformalne. Wnioskodawcy inicjatyw, wybranych w naszym konkursie, mogą liczyć na naszą pomoc przy planowaniu i realizacji własnych inicjatyw oraz na całkowite pokrycie kosztów projektu opisanych w regulaminie. Temat kulturalnych inicjatyw zależy od Was!
Wnioski wysłać składać do 6 czerwca maila konkurs.przegorzaly@dworek.eu lub składać osobiście w Klubie Kultury Przegorzały. Wszystkich, zainteresowanych nie mających jeszcze jasno sprecyzowanego pomysłu lub chcący nauczyć się więcej o tworzeniu własnych inicjatyw już dzisiaj zapraszamy na „Warsztaty kreatywnego myślenia”, które odbędą się 23 maja o godz. 17:00 w naszym klubie. Ponadto wypatrujcie w Waszej okolicy „studni życzeń” – Mikołaj z chęcią odpowie na wszystkie Wasze pytania 🙂

Zachęcamy do wypełnienia i wysłania formularza zgłoszeniowego oraz zapoznania się z regulaminem oraz kosztami kwalifikowanymi. Proszę się nie bać formularz zgłoszeniowy jest bardzo prosty!

W razie wątpliwości prosimy kontakt mailowy lub przyjście z pomysłem do Klubu Kultury Przegorzały lub Klubu Kultury Mydlniki.

Nigdy u nas nie byłeś? Masz fajny pomysł? Przyjdź, czekamy!

pomysB na projekt kopia