Przeskocz do treści
Akcja lato 2018
Bez kategorii

Akcja lato 2018

Wasze dzieci pozostają w mieście? Nasze warsztaty artystyczno-kulturalne to wspaniała propozycja na spędzenie letniego wypoczynku dla różnych grup wiekowych. W programie naszych autorskich warsztatów, które jak co roku przygotowujemy dla Was z wielką pieczołowitością, znajdą się kreatywne i rozwijające tematyczne warsztaty plastyczne, teatralne, filmowe, gry, zabawy i wycieczki.

Zapisz dziecko na Akcję Lato 

Dzieci młodsze zapraszamy na warsztaty pt. „Wakacyjny street art – planowanie przestrzeni miejskiej”, w trakcie których dowiemy się czym jest przestrzeń miejska? Jakie są jej elementy? Co to jest sztuka uliczna? Odwiedzimy krakowskie biuro architektoniczne, poznamy teatr uliczny i zobaczymy krakowskie murale, które pozwolą nam  stworzyć nasze własne w Przegorzałach.

Dzieci starsze zapraszamy na warsztaty „Stacja-animacja”, podczas której wspólnie z  Wydawnictwem Znak Emotikon stworzymy film animowany . Zajmiemy się pojęciem adaptacji filmowej. Przejdziemy wszystkie etapy tworzenia filmu – opracowanie scenopisu, scenografii, animacja poklatkowa i komputerowa, montaż, a na koniec odwiedzimy Studio Nagrań Dworku Białoprądnickiego, gdzie udźwiękowimy nasz film. Zapraszamy na wspaniałą zabawę z technologią i sztuką.

Wielbicieli malarstwa w każdym wieku zaprosimy na środowy maraton plastyczny.

Informacje, programy, zapisy, terminy, ceny.