Kalendarium wydarzeń
05 kwi pt, 9
O!pla projekcja filmów ogólnopolskiego festiwalu filmów animowanych
09 kwi wt,
Wielkanocny zajączek na Bielanach
12 kwi pt,
Konkurs Rowerem przez Kraków
19 kwi pt,
Językowy Twister
23 kwi wt,
Wystawa fotografii “Adventures in Wonderland”
25 kwi czw,
Językowy Twister
27 kwi sob, 12
Książka i róża w Strefie Rodzica
27 kwi sob, 13
Książka i róża - Sant Jordi Day
06 maja pon,
VI konkurs wokalno-taneczny Zwierzynieckie Debiuty
06 maja pon, 9
Przesłuchania w konkursie Zwierzynieckie Debiuty
09 maja czw,
Językowy Twister
16 maja czw,
Językowy Twister
23 maja czw,
Językowy Twister
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Projekty Erasmus Plus

Projekty Erasmus Plus


Dzięki dotacji unijnego Programu Erasmus Plus realizujemy 12 miesięczne projekty Europejskiego Korpusu Solidarności (wcześniej Europejskiego Wolontariatu EVS). W ramach tego projektu wolontariusze z Włoch, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Portugalii będą przez 12 miesięcy pracować nieodpłatnie w naszym klubie oraz Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, klubie kultury Wola, Szkole Podstawowej nr 48 na Bielanach, Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 18 na Salwatorze i Maltańskim Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom. Projekt jest koordynowany przez Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki.

W tym roku do naszego zespołu w Klubie kultury Przegorzały dołączył Sergi Peñarrubia z Valencji. Będzie pomagał w organizacji imprez, proponował własne wydarzenia związane z kulturą Hiszpanii oraz prowadził nieodpłatne konwersacje z języka hiszpańskiego. W szkole na Bielanach pracować będzie Alma Herrera Cvejic również z Hiszpanii, której zadań będzie należała opieka nad dziećmi poza lekcjami, podczas wycieczek i na świetlicy.

Jest to już nasz 4 rok projektów europejskiego wolontariatu. W poprzednich latach pracowali wraz z nami w Przegorzałch Laura Baquero Calvillo z Hiszpanii, Iris Lindeboom z Holandii, Fany Haralambidi z Grecji i Stefano Greco z Włoch.Galeria
Newsletter