zapisy na nowy sezon – sprawdź ofertę

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego otwieramy zapisy na nowy sezon naszych zajęć stałych. Zajęcia zozpoczną się w pierwszym tygodniu października.

Czekają na Was nasze nowości: break dance, hiszpański dla dzieci z native speakerem, plastyka dla 5-latków na Bielanach, warsztaty z fotografi, warsztaty z programowania, trening koncentracji uwagi „Best-brain” oraz język polski dla obcokrajowców.

Poza tym zapraszamy Was na znane i lubiane zajęcia Małej Akademii Plastycznej, niezwykłą Wytwórnięa Dziecięcej Sztuki Wizualnej, rozwijające lekcje nauki gry na pianinie, gitarze i skrzypcach, język angielski dla dzieci i seniorów, energetyzujące zajęcia taneczne oraz utrzymujące w dobrej formie zajęcia rehabilitacyjne.

Na deser zawsze wspaniała Strefa Rodzica oraz nasi nowi pracownicy: Ronda Maria Bautista Lopez, która dołączyła do naszego biurowego dream-team oraz wolontariusz Sergi Peñarrubia, oboje z Hiszpanii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ulotkąharmonogramemcennikiem oraz opisami zajęć w zakładkach dla dzieci i młodzieżydla dorosłych, rodziców i seniorów.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie, podpisanie i odesłanie mailem na adres zapisy.przegorzaly@dworek.eu lub przekazanie oryginału do biura DEKLARACJI UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH .