Kalendarium wydarzeń
01 gru czw, 11:00
Strefa Rodzica: Czytadełko
04 gru nd,
Nie było nas, był las - wystawa fotografii
06 gru wt, 10:30
Rodzinne śpiewanki po ukraińsku | Сімейне музикування
06 gru wt, 11:00
Сімейне музикування | Rodzinne śpiewanki po ukraińsku
07 gru śr, 11:00
Strefa Rodzica: Gordonki
08 gru czw,
Świętujemy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza #beIntegrART Festival
08 gru czw, 11:10
Strefa Rodzica: Folkloromaniaki
13 gru wt, 10:30
Rodzinne śpiewanki po ukraińsku | Сімейне музикування
13 gru wt, 11:00
Сімейне музикування | Rodzinne śpiewanki po ukraińsku
14 gru śr, 11:00
Strefa Rodzica: Gordonki
17 gru sob, 16:00
Spotkanie z aniołami - międzypokoleniowe warsztaty świąteczne
17 gru sob, 16:00
Spotkanie z aniołami - międzypokoleniowe warsztaty świąteczne
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Wstęp wolny

Dzień Otwartych Drzwi

Spotkajmy się po sąsiedzku w sobotnie wrześniowe przedpołudnie! Zapraszamy na tegoroczny Dzień Otwartych Drzwi, którym rozpoczniemy w naszym klubie nowy sezon kulturalny 2022-2023. W programie m.in. finisaż wakacyjnej wystawy "Wakacje w Klubie Kultury", otwarte studio animacji filmowej, spacer detektywistyczny, warsztaty plastyczne, zajęcia pokazowe i spotkania z instruktorami, gry, zabawy i animacje dla dzieci, strefa relaksu dla rodziców. Nie zabraknie przejażdżek rowerem towarowym i wielkich baniek mydlanych!

PROGRAM

Spacer detektywistyczny dla rodzin z Panią Fishką "Tajemniczy Zwierzyniec"
Spacer to połączenie zwiedzania z grą miejską, moderowaną przez licencjonowanego przewodnika. W czasie spaceru dzieci wcielają się w rolę tropicieli zagadek i wspólnie prowadzą śledztwo oparte na faktach historycznych. Spacer poprowadzi Łucja Malec Kornajew „Pani Fishka” – licencjonowana przewodniczka po Krakowie prowadząca Dziecięce Biuro Detektywistyczne.
Wstęp wolny. Obowiązują ZAPISY

Zajęcia pokazowe Strefy Rodzica podczas których będzie można poznać tajniki warsztatów ogólnorozwojowych i sensorycznych dla maluszków takich jak Czytadełko, Folkloromaniaki, Na zmysłowym tropie, Sportowy duch i ruch, prowadzonych przez ukochaną przez dzieci instruktorkę, panią Joannę Tokarczyk-Chyłek.
Zielone Centrum Przegorzał godzina 11:00-13:00

Studio Artystyczne Point zaprezentuje lekcję pokazową swoich zajęć tanecznych realizowanych w Klubie Przegorzały. Zobaczymy fragmenty lekcji z tańca z elementami akrobatyki, baletu, tańca modern i jazzu.
Klub Kultury Przegorzały, sala wielofunkcyjna godzina 11:00 - 12:00

Szkołą językowa Happy Students zaprasza na pokazowe zajęcia: godzina 12:00-12:15 maluszki (3-5 lat) 12:20-12:40 starsze dzieci (6-8 lat)
Klub Kultury Przegorzały, sala wielofunkcyjna godzina 12:00 - 13:00

Pracownia animacji filmowej Piksel zaprasza do spróbowania swoich sił w animacji poklatkowej z gotowych elementów oraz komputerowej na laptopach dotykowych. Będzie można zobaczyć wyposażenie naszego studia animacji, poznać zrealizowane przez dzieci prace, stosowane techniki i porozmawiać z instruktorką pracowni. Zuzanną Zawłocką.

Klub Kultury Przegorzały, sala operacyjna na I piętrze, godzina 11:00 - 13:00

Hola & hello!, czyli spotkanie z instruktorką nauki języka hiszpańskiego i angielskiego, Aleksandrą Krok. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z nauką języków lub chcą podszkolić swoje umiejętności.
Ogród Klubu Kultury Przegorzały, godz. 11:00 - 13:00.

Mała Akademia Plastyczna zaprasza na warsztaty pokazowe z formy dekoracyjno-użytkowej pod nazwą "Chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko". Za pomocą malarstwa akrylowego ozdobimy pojemniki na kwiaty. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy przez formularz.
Ogród Klubu Kultury Przegorzały, godz. 12:00 - 13:00
Obowiązują ZAPISY.

Finisaż wystawy "Wakacje w Klubie Kultury"
Pokaz stworzonych przez dzieci obrazów inspirowanych twórczością Teofila Ociepki, Nikifora Krynickiego, Pawła Wróbla i Viktora Vasarely'ego. Dzieła powstały podczas wakacyjnych warsztatów "Wielokulturowe podwórko" i "Artystyczny Koniec Lata".
Po finisażu autorzy będą mogli odebrać swoje prace.
Klub Kultury Przegorzały, sala wielofuncyjna, godz. 13:00.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu.

Zobacz inne wydarzenia

Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sergi Peñarrubia
Warsztaty tańca latynoamerykańskiego z Sergi Peñarrubia
Czy jesteś gotowy, aby zatańczyć Sambę, Cha Cha, Pasodoble lub Rock & Roll? Nasze warsztaty z tańca latynoamerykańskiego wprawią Cię w fantastyczny nastrój. Żadne doświadczenie nie jest…
Światowy Dzień Seniora z Edith Piaf
Z okazji Światowego Dnia Seniora oraz 55-tej rocznicy śmierci Edith Piaf zapraszamy serdecznie na koncert piosenek z repertuaru artystki. Znakomite tłumaczenia francuskich tekstów, dokonane…
Światowy Dzień Seniora z Edith Piaf
Bal andrzejkowy dla dzieci
Bal andrzejkowy dla dzieci
Zapraszamy dzieci małe i duże wraz z opiekunami na bal andrzejkowy w piątek 30 listopada w godzinach 17:00 – 20:00. W programie pokaz spektakularnej andrzejkowej mody, niesamowite wróżby,…
„Ja, Jonasz i cała reszta” – estoński warsztat literacki
Na warsztat o jedzeniu, bawieniu się, mówieniu i innych ważnych sprawach oraz o tym, jak wiele mamy ze sobą wspólnego a co nas różni zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 8 lat wraz z opiekunami.…
„Ja, Jonasz i cała reszta” – estoński warsztat literacki