Przeskocz do treści

Gala laureatów konkursu „Zwierzynieckie Debiuty”

W piątek, 19 maja 2023 r. zapraszamy na doroczną Galę Zwierzynieckich Debiutów, czyli występy i wręczenie nagród laureatom oraz wyróżnionym w naszym konkursie wokalno-tanecznym dla dzieci i młodzieży. W tym roku Gala podzielona zostanie na dwa wydarzenia:
– o 17:30 podczas Małej Gali Zwierzynieckich Debiutów zaprezentują się zespoły taneczne i wokaliści w najmłodszej grupie wiekowej (3-6 lat)
– o 18:30 zapraszamy na Dużą Galę Zwierzynieckich Debiutów, czyli występy wokalne i taneczne starszych dzieci (grupy wiekowe 7-12 lat oraz 13-16 lat).

Wstęp wolny. Zachęcamy laureatów konkursu do zapraszania swoich bliskich, rodziny i przyjaciół.

____
Informacje dodatkowe, które mogą być pomocne m.in. dla osób planujących odwiedzić nas z małymi dziećmi i/lub osób ze szczególnymi potrzebami:
– Mała Gala Zwierzynieckich Debiutów potrwa ok. 30-40 minut, a Duża Gala Zwierzynieckich Debiutów ok. 45-60 minut.
– Z szacunku dla występujących prosimy o punktualne przybycie oraz o pozostanie na widowni przez cały czas trwania Gali
– Najmłodsze dzieci, którym trudno wytrzymać na widowni przez cały czas trwania Gali, mogą skorzystać z mini kącika zabaw, który przygotowany będzie na I piętrze
– Podczas wydarzenia sala będzie oświetlona kolorowymi reflektorami. Wydarzenie będzie głośne (muzyka z głośników, śpiew z mikrofonów).
– W razie potrzeby, istnieje możliwość skorzystania z garderoby w osobnym pomieszczeniu (wejście od strony ogrodu, pokieruje pracownik Klubu) na 15 minut przed każdą z Gal. Istnieje możliwość skorzystania z sali na próbę, rozgrzewkę lub rozśpiewania w godzinach 16:00 – 17:00 (w razie chęci skorzystania z takiej możliwości, prosimy o wcześniejszy kontakt z biurem).

Wszystkich informacji na temat wydarzenia udziela biuro klubu (tel. 533 356 007, biuro.przegorzaly@dworek.eu).