Przeskocz do treści

Nabór zgłoszeń do konkursu plastycznego „Rowerem przez Kraków”

Konkurs plastyczny „Rowerem przez Kraków” jest skierowany do dzieci i młodzieży w wieku 3-14 lat mieszkających w Małopolsce: uczniów szkół podstawowych, przedszkoli, uczestników klubów kultury i osób indywidualnych. Udział w konkursie polega na wykonaniu wybraną techniką pracy plastycznej płaskiej w formacie A3, której inspiracją jest rower w przestrzeni miejskiej Krakowa. Celem konkursu jest wspieranie kreatywności dzieci i młodzieży, zachęcanie do aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej i idei zrównoważonego transportu miejskiego.

Prace należy dostarczyć do dnia 28 kwietnia 2023 r. osobiście (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00) lub pocztą:

Klubu Kultury Przegorzały
ul. Kamedulska 70
30-252 Kraków


Sponsorem nagród są:

Patronem Konkursu jest:


Harmonogram konkursu:
28 kwietnia 2023 – ostateczny termin przyjmowania prac konkursowych
do 19 maja 2023 – publikacja wyników konkursu na stronie
17 czerwca 2023 – wernisaż wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród (o dokładnej godzinie uczestnicy zostaną poinformowani mailowo lub telefonicznie)
do 1 września 2023 – możliwość odebrania nagród (nieodebranych w czasie wernisażu) osobiście w biurze Klubu Kultury Przegorzały. Uprzejmie informujemy, że nieodebranych nagród nie wysyłamy pocztą.

Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Nadesłanie prac oznacza akceptację regulaminu.
Prace powinny zostać opatrzone metryczną konkursową (wzór do pobrania poniżej):

WZÓR METRYCZKI DLA INSTYTUCJI

WZÓR METRYCZKI DLA OPIEKUNA

REGULAMIN KONKURSU