Przeskocz do treści
Cztery kobiety w sportowych strojach ćwiczą jogę na trawie. Są w pozycji psa z głową w dół. Instruktorka stoi nad jedną z nich i delikatnie poprawia postawę.
Warsztat

Wakacyjna joga na zdrowie

Warsztaty
Warsztaty
Warsztaty
zapisy
grupowe
płatne
plenerowe

Zapraszamy na letnią praktykę jogi, która w pogodne dni może odbywać się w naszym kameralnym zielonym ogrodzie. Sesje jogi obejmować będą m.in: praktyki asan, pranayam, relaksacje z gongiem/misami oraz koncentrację i medytację. Zajęcia uwzględniają profilaktykę prawidłowej postawy ciała wykorzystując praktyki asan wzmacniających, stabilizujących oraz angażujących mięśnie posturalne. Wiek, płeć, poziom sprawności nie ma znaczenia. Każda osoba przy wsparciu prowadzącego może dostosować proponowane ćwiczenie do swoich możliwości psychofizycznych.

W razie złej pogody zajęcia będą odbywać się w sali klubu.

Terminy: wtorki godz. 19.00-20.30
Lipiec: 02.07., 09.07., 23.07., 30.07.
Sierpień: 06.08., 13.08., 20.08., 27.08.

Zapisy bezpośrednio u prowadzącego: hathayoga.health@gmail.com  

Koszt: 160,00 PLN za każdą miesięczną rezerwację w czterech sesjach (w razie niemożności uczestnictwa miejsce można przekazać innej osobie, nie ma zwrotów za nieobecność). Przelewy należy kierować na nr konta tytułem „sesja jogi” 32 1240 4533 1111 0010 9126 1596.

Ważne dodatkowe informacje:
– Należy ze sobą mieć matę i pozytywny nastrój
– Obfity posiłek obligatoryjnie 2h przed zajęciami
– Nawodnienie 1h przed zajęciami.
– W przypadku niedyspozycji zdrowotnej lub chorób uczestnictwo należy skonsultować z lekarzem specjalistą.
– W sytuacjach nagłych organizator zastrzega możliwość zmian w planie i organizacji zajęć.

Prowadzenie: Jerzy Luberda – absolwent m.in. dwuletnich studiów podyplomowych na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa: „Relaksacja i joga”. Uczestnik wielu kursów, szkoleń, praktyk, warsztatów jogi tradycyjnej z tradycyjną ayurwedą z doświadczeniem kilkukrotnych pobytów w Indiach. Ponadto uczestnik wielu konferencji naukowych i autor artykułów naukowych poświęconych profilaktyce jogi. Członek Indyjskiego Stowarzyszenia Jogi.

Warsztaty
Warsztaty
Warsztaty

Podobne wydarzenia