Przeskocz do treści

Balet 4-7 lat

zapisy
przedział wiekowy: 4-7 4-7
grupowe
płatne

Zajęcia baletowe oparte na technice tańca klasycznego. Uczestnicy będą poznawać podstawowe elementy tańca klasycznego takie jak pozycje, ćwiczenia i pozy. Będziemy uczyć się baletowej postawy ciała, szukać płynności, lekkości i wdzięku. W tym wszystkim nie zabraknie też czasu na zabawę i radość z ruchu. Chcemy pokazać piękno jakie tkwi w tej technice także poprzez obcowanie z muzyką klasyczną, opowieści o znanych i mniej znanych przedstawieniach baletowych oraz sekretach teatralnych kulis. Zapraszamy do odkrywania magicznego świata baletu! Zwieńczeniem zajęć jest prezentacja w Teatrze Ludowym wraz z innymi grupami prowadzonymi przez Studio Artystyczne Point.

Prowadzenie: Studio Artystyczne Point

Termin zajęć:

Poniedziałek, 16:30-17:15

Zajęcia rozpoczną się w październiku po skompletowaniu grupy.

Odpłatność:

Zajęcia 45 minutowe
ilość zajęć w kwartale x 25 zł/kwartał lub ilość zajęć w miesiącu x 30 zł/miesiąc

Dla posiadaczy karty KKR3+ i KKN zniżka -50% na wszystkie zajęcia. W formularzu zapisu na zajęcia prosimy o podanie numeru aktualnej karty uprawniającej do zniżki. Poniżej numeru karty w polu „Uwagi” prosimy o podanie daty ważności karty.

Wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać przed pierwszymi zajęciami, nie później niż do 10 dnia miesiąca, na konto bankowe:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Nr konta: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

W tytule przelewu prosimy umieścić: imię i nazwisko uczestnika/PRZEGORZAŁY/zajęcia/miesiąc

Dodatkowe informacje:

 • Podczas zajęć tanecznych (taniec, modern, balet) pod kierunkiem instruktorki uczestnicy pracują przez cały rok nad wspólnym układem tanecznym. Wspólna praca zakończy się publicznym występem. Dlatego też najmłodsi uczestnicy powinni wykazywać się dojrzałością psychoruchową pozwalającą na słuchanie i wykonywanie poleceń instruktorki tańca oraz współpracę w grupie. Ostateczna decyzja o przyjęcie dziecka na zajęcia (w szczególności w trakcie trwającego już roku kulturalnego) należy do prowadzącej instruktorki.
 • jeśli dziecko chce uczestniczyć w kilku rodzajach zajęć, to należy je zapisać na każde z tych zajęć oddzielnie
 • prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci na zajęcia, na które nie są zapisane
 • ze względu na różnych instruktorów prowadzących, inne choreografie, komfort i bezpieczeństwo dzieci nie ma możliwości „odrabiania” zajęć w innej grupie (starszej, młodszej, lub o innym profilu tańca)
 • Opłata za zajęcia grupowe obowiązuje bez względu na ilość zajęć wykorzystanych przez uczestnika. W wypadku opuszczenia zajęć przez uczestnika wpłaty nie są zwracane.
 • cena zajęć grupowych skalkulowana jako „ilość zajęć w miesiącu/kwartale” dotyczy wszystkich zajęć w miesiącu lub kwartale, a nie tylko tych zajęć na których uczestnik się pojawił.
 • Wpłat należy dokonać z góry, do 10 dnia każdego miesiąca/kwartału.
 • rezygnacja z zajęć możliwa jest pod koniec każdego okresu rozliczeniowego, czyli na koniec miesiąca lub kwartału.
 • istnieje możliwość rezygnacji z zajęć opłaconych kwartalnie, przed upłynięciem kwartału. Stawką rozliczeniową będzie wtedy miesięczna cena zajęć, a nie kwartalna.
 • Ze względu na tworzące się listy rezerwowe na zajęcia, w wypadku rezygnacji prosimy o jak najszybsze poinformowanie biura.Prowadzenie: Grażyna Ziaja ze Studia Artystycznego POINT
  Absolwentka Studia Baletowego Opery Krakowskiej oraz fizjoterapii, którą ukończyła z tytułem magistra na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej pierwszą miłością jest taniec klasyczny. Nieustannie rozwija swój warsztat zarówno jako nauczycielka tańca, jak i tancerka, podczas warsztatów oraz kursów. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w obszarze tańca i ruchu prowadząc zajecia z tańca klasycznego, współczesnego oraz zajęcia prozdrowotne. Uważa, że taniec jest piękną drogą odkrywania świata i samego siebie. Tancerka Teatru Tańca Terpsychora oraz Cracow Ballet Group.

Prowadzenie: Grażyna Ziaja -Absolwentka Studia Baletowego Opery Krakowskiej oraz fizjoterapii, którą ukończyła z tytułem magistra na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej pierwszą miłością jest taniec klasyczny. Nieustannie rozwija swój warsztat zarówno jako nauczycielka tańca, jak i tancerka, podczas warsztatów oraz kursów. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w obszarze tańca i ruchu prowadząc zajecia z tańca klasycznego, współczesnego oraz zajęcia prozdrowotne. Uważa, że taniec jest piękną drogą odkrywania świata i samego siebie. Tancerka Teatru Tańca Terpsychora oraz Cracow Ballet Group.