Przeskocz do treści

Strefa Rodzica: Czytadełko

zapisy
cykliczne
rodzinne

Zajęcia dla dzieci od 1 do 3 roku życia, na których wspólnie spędzony czas ma być przede wszystkim dobrą, swobodną zabawą, rozwijającą prawą półkulę mózgu. Jedną z proponowanych zabaw jest „zabawa w czytanie”. Nasza nauko – zabawa nie ma jednak nic wspólnego ze szkolnym przymusem lub stresem. Zajęcia są uzupełnione o globalne czytanie prowadzone metodą Glenna Domana. Zajęcia odbywają się z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów, piosenek i zabaw ruchowych.

Termin: czwartki, godz. 11:10 – 12:00 (7 września, 5 października, 9 listopada, 7 grudnia)
Prowadzenie: Joanna Tokarczyk-Chyłek
Opłata: 1 zł/ zajęcia dzięki dofinansowaniu Miasta Krakowa (płatne gotówką na miejscu)
Gdzie: sala wielofunkcyjna (parter)
Zapisy: Raz w miesiącu przez formularz internetowy.

Zapisy na zajęcia – jak to działa?

  1. W każdy ostatni poniedziałek miesiąca przyjmujemy zapisy na kolejny miesiąc zajęć (28 sierpnia – zapisy na wrzesień, 25 września – zapisy na październik, 30 października – zapisy na listopad, 27 listopada – zapisy na grudzień).
  2. Uczestnictwo w zajęciach w danym miesiącu nie powoduje automatycznego zapisu na kolejny – bardzo prosimy o pilnowanie powyższych terminów.
  3. Ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników, liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Po zapełnieniu listy uczestników tworzymy listę rezerwową.
  4. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie nieobecności – najlepiej najpóźniej do dwóch godzin przed zajęciami (tel. 533 356 007). Rodzice i dzieci oczekujące na liście rezerwowej chętnie skorzystają z wolnego miejsca.