Przeskocz do treści
Ciemnowłosa dziewczynka w białej bluzce i różowej opasce na głowie siedzi przy fortepianie. Za nią widoczne inne instrumenty.

Pianino

zapisy
indywidualne
płatne
przedział wiekowy: 5+ 5+

Zajęcia przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno początkujących, jak i tych którzy mają już za sobą pierwsze kroki w nauce gry na instrumencie. Zajęcia prowadzone są indywidualnie i przygotowywane są przez doświadczoną pianistkę z uwzględnieniem predyspozycji oraz upodobań muzycznych uczestnika. W programie m.in. nauka gry na pianinie utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej, nauka interpretacji utworów i odczytu zapisu nutowego, elementy teorii muzyki i rytmiki, przygotowanie do występów scenicznych.

Terminy:

Poniedziałki, środy, czwartki. Termin do ustalenia indywidualnie z instruktorką.

Odpłatność:

ilość 30 minutowych spotkań x 40 zł/ miesiąc
ilość 45 minutowych spotkań x 55 zł/ miesiąc
ilość 60 minutowych spotkań x 70 zł/ miesiąc

Dla posiadaczy karty KKR3+ i KKN zniżka -50% na wszystkie zajęcia. W formularzu zapisu na zajęcia prosimy o podanie numeru aktualnej karty uprawniającej do zniżki. Poniżej numeru karty w polu „Uwagi” prosimy o podanie daty ważności karty.

Wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać przed pierwszymi zajęciami, nie później niż do 10 dnia miesiąca, na konto bankowe:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Nr konta: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

W tytule przelewu prosimy umieścić: imię i nazwisko uczestnika/PRZEGORZAŁY/zajęcia/miesiąc

Prowadzenie:

Mylana Kadyliak
Ukończyła Szkołę Muzyczną w Tarnopolu w klasie fortepianu oraz Wydział Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Tarnopolu. Od kilkunastu lat pracuje jako nauczycielka gry na fortepianie oraz udziela prywatnych lekcji szkolenia głosu. W Klubie Kultury Przegorzały prowadzi zajęcia pianina oraz wokalu w języku polskim lub ukraińskim.