Przeskocz do treści
Uśmiechnięta dziewczynka w koszulce w niebieskie paski trzyma w ręku gitarę elektryczną. Nad nią widoczna ręka instruktora, który pomaga jej ustawić palce na strunach.

Gitara

zapisy
grupowe
indywidualne
płatne

Gitara akustyczna
Gitara jest jednym z najbardziej uniwersalnych instrumentów na świecie. Szeroka paleta brzmień, technik gry oraz rodzajów instrumentu pozwala na to, aby każdy mógł odnaleźć swój własny styl lub sposób grania. Celem zajęć jest wspólna zabawa, rozwój oraz możliwość nauki wybranych przez uczestnika utworów. Podczas lekcji nie zabraknie rozwijających ćwiczeń, wiedzy praktycznej oraz przyjaznej atmosfery. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zarówno początkujących, jak i tych, którzy mają już za sobą pierwsze kroki w nauce gry na instrumencie. Na zajęcia można uczęszczać indywidualnie oraz grupowo.

Gitara elektryczna
Instrument, który zrewolucjonizował rozwój muzyki rozrywkowej. Wszechstronny, potrafi brzmieć głośno i z rockowym “pazurem” ale również ciepło i delikatnie. Wielkie możliwości i ogrom utworów, które bazują na gitarze elektrycznej nie pozwolą aby nauka była nudna. Zajęcia mają na celu przynieść frajdę z gry, zachęcić do samodzielnych ćwiczeń i zagłębienia się w świat muzyki. Przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych, początkujących i średniozaawansowanych. Program nauczania obejmuje między innymi opracowywanie zaproponowanych przez ucznia piosenek, ćwiczenia rozwijające technikę oraz podstawy teorii muzyki. Gwarantowana miła, luźna atmosfera. Na zajęcia można uczęszczać indywidualnie lub grupowo.

Termin zajęć:

Poniedziałek, czwartek lub piątek. Godziny do uzgodnienia indywidualnie z instruktorem. (Brak wolnych miejsc)

Odpłatność:

Zajęcia indywidualne:
ilość 60 minutowych spotkań x 70 zł/ miesiąc
ilość 30 minutowych spotkań x 35 zł/ miesiąc

Zajęcia grupowe:
ilość 60 minutowych spotkań x 50 zł/ miesiąc

Dla posiadaczy karty KKR3+ i KKN zniżka -50% na wszystkie zajęcia. W formularzu zapisu na zajęcia prosimy o podanie numeru aktualnej karty uprawniającej do zniżki. Poniżej numeru karty w polu „Uwagi” prosimy o podanie daty ważności karty.

Wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać przed pierwszymi zajęciami, nie później niż do 10 dnia miesiąca, na konto bankowe:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Nr konta: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

W tytule przelewu prosimy umieścić: imię i nazwisko uczestnika/PRZEGORZAŁY/zajęcia/miesiąc

Prowadzenie:

Damian Wróbel
Laureat ogólnopolskich konkursów gitarowych, gitarzysta sesyjny, kompozytor, producent. Uczestniczy w wielu projektach muzycznych takich jak Sarha Crewe (Sara Paczyńska Trio), Kucior x Szpara, Project Cracks, Damian&Ada. Gra w barach, restauracjach i hotelach, tworzy muzykę zarówno autorską jak i dla popularnych artystów (Tymek, Genzie). Na co dzień Pracuje w Filharmonii Krakowskiej a weekendami jest słuchaczem Akademii Realizacji Dźwięku w Jaworznie. Miłośnik gitary elektrycznej ale doświadczony również w nauczaniu gry na gitarze akustycznej, klasycznej, basowej i ukulele.