Przeskocz do treści
Zbliżenie na grupę dziewczynek w czerwono-białych strojach do flamenco, z czerwonymi wachlarzami.

Hiszpański online

zapisy
grupowe
indywidualne
płatne

Zajęcia z języka hiszpańskiego: od podstaw dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z językiem oraz na poziomie średniozaawansowanym dla tych, którzy już zdążyli zakochać się w kraju sjesty i flamenco, więc chcą podszkolić swoje umiejętności językowe. W programie: nauka słownictwa i gramatyki, konwersacje, gry i zabawy po hiszpańsku, ciekawostki z zakresu kultury i sztuki państw hiszpańskojęzycznych.

Hiszpański od zera – grupa początkująca

Dla osób indywidualnych z możliwością stworzenia grupy o wspólnym stopniu zaawansowania. Na zajęciach będziemy stopniowo oswajać się z nowym językiem. Poznamy słownictwo i elementy gramatyki potrzebne do tworzenia zdań na podstawowym poziomie. Nie zabraknie zabaw, które pomogą uczniom utrwalić zdobytą wiedzę i miło spędzić czas. W trakcie semestru będziemy korzystać z podręcznika.

Hiszpański dla dzieci i młodzieży rozwijających swoje umiejętności – grupa średniozaawansowana

Dla dzieci, które początki nauki mają już za sobą, kontynuują zajęcia lub uczą się hiszpańskiego w szkole. W programie: praca z podręcznikiem, ćwiczenia gramatyczne, podstawy konwersacji. Będziemy przyswajać coraz to nowsze słówka i uczyć się je wykorzystywać w praktyce. W zajęcia wplecione będą ciekawostki o zwyczajach hiszpańskich.

Terminy zajęć:

Poniedziałek lub piątek, godziny popołudniowe do ustalenia.
Szczegółowy podział na grupy zostanie zorganizowany po zrekrutowaniu uczestników. Start zajęć grupowych uzależniony jest od skompletowania grupy.

Odpłatność:

Zajęcia grupowe:
40 zł/ 45 min odpłatność kwartalna lub 45 zł/ 45 minut odpłatność miesięczna

55 zł/60 min odpłatność kwartalna lub 60 zł/ 60 minut odpłatność miesięczna

Zajęcia indywidualne:
80 zł/ 45 min odpłatność kwartalna lub 85zł/ 45 minut odpłatność miesięczna

Dla posiadaczy karty KKR3+ i KKN zniżka -50% na wszystkie zajęcia. W formularzu zapisu na zajęcia prosimy o podanie numeru aktualnej karty uprawniającej do zniżki. Poniżej numeru karty w polu „Uwagi” prosimy o podanie daty ważności karty.

Wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać przed pierwszymi zajęciami, nie później niż do 10 dnia miesiąca, na konto bankowe:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Nr konta: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

W tytule przelewu prosimy umieścić: imię i nazwisko uczestnika/PRZEGORZAŁY/zajęcia/miesiąc

Prowadzenie:

Aleksandra Krok
Absolwentka filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie rozpoczęła specjalizację pedagogiczną przygotowującą do nauki młodzieży szkolnej. Od zawsze pasjonowały ją języki obce. Na swoich zajęciach lubi łączyć zgłębianie gramatyki i słownictwa z ciekawostkami na temat krajów hiszpańsko- i anglojęzycznych. Cieszy ją postęp jej uczniów, szczególnie kiedy słyszy jak tworzą oni własne zdania w języku obcym.

Beata Krzywda
Język hiszpański poznała przypadkiem, ale zakochała się w nim od pierwszego słowa. Studiowała na Uniwersytecie Gdańskim Iberystykę, a jeden semestr spędziła w zielonej części Hiszpanii – w Galicji, w ramach programu Erasmus. Lubi dzielić się wiedzą i wrażeniami, więc prowadzi blog Vivir sin prisas. Publikuje ciekawostki o Półwyspie i Ameryce Łacińskiej, a także informacje związane z językiem hiszpańskim i portugalskim. Lekcji nie wyobraża sobie bez kostki do gry. Na zajęciach stawia na radość odkrywania nowych języków dzięki zabawie, a ćwiczenia gramatyczne ujmuje zwykle w ramy łamigłówek, podręcznik też się przydaje – porządkuje wiedzę.