Przeskocz do treści
Podręczniki do języka angielskiego.

Angielski

zapisy

Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są przez doświadczoną korepetytorkę zarówno indywidualnie, jak i w małych grupach. Każde zajęcia przygotowywane są z uwzględnieniem predyspozycji i znajomości języka przez uczestników. Zajęcia nastawione są na realizację celu, którym może być np. przygotowanie do testów i egzaminów, poprawa ocen, nabranie swobody w wypowiadaniu się w języku angielskim. W programie m.in.: konwersacje po angielsku, ćwiczenia gramatyczne, quizy, słuchowiska, przygotowanie do testów.

Termin zajęć:

Poniedziałek lub czwartek, godziny popołudniowe do ustalenia.
Szczegółowy podział na grupy zostanie zorganizowany po zrekrutowaniu uczestników. Start zajęć grupowych uzależniony jest od skompletowania grupy.

Odpłatność:

Zajęcia grupowe:
40 zł/ 45 min odpłatność kwartalna lub 45 zł/ 45 minut odpłatność miesięczna

Zajęcia indywidualne:
80 zł/ 45 min odpłatność kwartalna lub 85zł/ 45 minut odpłatność miesięczna

Dla posiadaczy karty KKR3+ i KKN zniżka -50% na wszystkie zajęcia. W formularzu zapisu na zajęcia prosimy o podanie numeru aktualnej karty uprawniającej do zniżki. Poniżej numeru karty w polu „Uwagi” prosimy o podanie daty ważności karty.

Wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać przed pierwszymi zajęciami, nie później niż do 10 dnia miesiąca, na konto bankowe:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Nr konta: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

W tytule przelewu prosimy umieścić: imię i nazwisko uczestnika/PRZEGORZAŁY/zajęcia/miesiąc

Prowadzenie:

Katarzyna Krok: doświadczona nauczycielka i korepetytorka z języka angielskiego. Pracowała z dorosłymi, młodzieżą oraz z dziećmi. Posiada Dyplom CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages),  kwalifikujący do nauczania języka angielskiego jako języka obcego oraz Certyfikat CPE (Certificate of Proficiency in English), kwalifikujący do nauczania języka angielskiego na całym świecie.