Przeskocz do treści
Podręczniki do języka angielskiego.

Angielski

zapisy

Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są przez doświadczonego korepetytora zarówno indywidualnie, jak i w małych grupach. Każde zajęcia przygotowywane są z uwzględnieniem predyspozycji i znajomości języka przez uczestników. Zajęcia nastawione są na realizację celu, którym może być np. przygotowanie do testów i egzaminów, poprawa ocen, nabranie swobody w wypowiadaniu się w języku angielskim. W programie m.in.: konwersacje po angielsku, ćwiczenia gramatyczne, quizy, słuchowiska, przygotowanie do testów itp.

Termin zajęć:

Poniedziałek lub czwartek, godziny popołudniowe do ustalenia.
Szczegółowy podział na grupy zostanie zorganizowany po zrekrutowaniu uczestników. Start zajęć grupowych uzależniony jest od skompletowania grupy.

Odpłatność:

Zajęcia grupowe:
40 zł/ 45 min odpłatność kwartalna lub 45 zł/ 45 minut odpłatność miesięczna

Zajęcia indywidualne:
80 zł/ 45 min odpłatność kwartalna lub 85zł/ 45 minut odpłatność miesięczna

Dla posiadaczy karty KKR3+ i KKN zniżka -50% na wszystkie zajęcia. W formularzu zapisu na zajęcia prosimy o podanie numeru aktualnej karty uprawniającej do zniżki. Poniżej numeru karty w polu „Uwagi” prosimy o podanie daty ważności karty.

Wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać przed pierwszymi zajęciami, nie później niż do 10 dnia miesiąca, na konto bankowe:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Nr konta: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

W tytule przelewu prosimy umieścić: imię i nazwisko uczestnika/PRZEGORZAŁY/zajęcia/miesiąc

Prowadzenie:

Nikodem Ufland – jest korepetytorem j. angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Jego pasja do nauczania sięga lat, a podejście oparte jest na indywidualnych potrzebach ucznia. Posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Ukończył liczne kursy językowe oraz kursy z metod nauczania, co pozwala na skuteczne dostosowanie się do różnych metod uczenia się.