Przeskocz do treści
Trójka dzieci skulonych na podłodze klubu kultury. W tle widoczna wystawa obrazów.

Joga dla dzieci

przedział wiekowy: 5+ 5+
zapisy
grupowe
płatne

Każdy wiek jest dobry, by zacząć praktykę Jogi. Jedno z najważniejszych pytań, jakie zadawała sobie w ostatnich latach nauczycielka Jogi i przyjaciółka dzieci – Joanna, to pytanie o to, jak prawidłowo wspierać rozwój dzieci. Jak robić to, by stawały się one otwarte na świat, były świadome swoich emocji i czerpały radość z życia? Idealnym narzędziem do pracy, które wspiera rozwój dzieci jest Joga. Korzyści, jakie czerpią one z praktyki jogi to: wzmacnianie pewności siebie, praca z wewnętrznym niepokojem, praca nad umiejętnością utrzymania skupienia i koncentracji, nauka troszczenia się o innych i siebie, rozwój samoświadomości, a także poprawa elastyczności i równowagi*. Efekty pracy można zauważyć na wielu poziomach. Autorski program nauczania jogi koncentruje się na pracy z uważnością, ciałem, oddechem oraz gwarantuje dobrze spędzony czas i zabawę.

*Katherine Priore Ghannam, Joga dla dzieci i ich dorosłych

Wiek uczestników: +5 lat

Termin zajęć:

Czwartek, 18:00-18:55

Zajęcia rozpoczną się w październiku po skompletowaniu grupy.

Odpłatność:

Zajęcia 55 minutowe
ilość zajęć w kwartale x 25 zł/ kwartał lub ilość zajęć w miesiącu x 30 zł/miesiąc

Dla posiadaczy karty KKR3+ i KKN zniżka -50% na wszystkie zajęcia. W formularzu zapisu na zajęcia prosimy o podanie numeru aktualnej karty uprawniającej do zniżki. Poniżej numeru karty w polu „Uwagi” prosimy o podanie daty ważności karty.

Wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać przed pierwszymi zajęciami, nie później niż do 10 dnia miesiąca, na konto bankowe:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Nr konta: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

W tytule przelewu prosimy umieścić: imię i nazwisko uczestnika/PRZEGORZAŁY/zajęcia/miesiąc

Prowadzenie zajęć:

Joanna Kliber
Nauczycielka Jogi metodą Sivanandy, pedagog teatru. Swoją praktykę Jogi rozpoczęła, by lepiej zrozumieć siebie. Szukając dialogu z sobą rozpoczęła najpiękniejszą drogę w swoim życiu. W poszukiwaniach tych wspiera osoby, które trafiają pod jej skrzydła, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych.