Przeskocz do treści
Uśmiechnięty chłopiec w czerwonej koszulce, przykłada do oka papierową rurkę przez którą patrzy w stronę obiektywu.

Logopeda

indywidualne
płatne
zapisy

Zajęcia logopedyczne to indywidualne spotkania dla dzieci prowadzone przez wyspecjalizowaną terapeutkę. Zajęcia poprzedzone wywiadem i obserwacją obejmują profilaktykę i terapię zaburzeń wymowy, opóźnionego rozwoju mowy oraz trudności takich jak dyslalia czy dysleksja. Prowadzone w miłej i profesjonalnej atmosferze zajęcia oparte są na skutecznych metodach logopedycznych dostosowanych do potrzeb i problemów dziecka. Różnorodne zestawy ćwiczeń mają na celu m.in. usprawnienie motoryki narządów mowy, korektę wad i zaburzeń wymowy, poprawienie jakości funkcji językowej i fonacyjnej, rozbudowanie zasobu słownictwa.

Termin zajęć:

Wtorek, godziny do ustalenia z instruktorką.

Odpłatność:

ilość 60 minutowych spotkań x 100 zł/ miesiąc
ilość 45 minutowych spotkań x 85 zł/ miesiąc
ilość 30 minutowych spotkań x 70 zł/ miesiąc

Dla posiadaczy karty KKR3+ i KKN zniżka -50% na wszystkie zajęcia. W formularzu zapisu na zajęcia prosimy o podanie numeru aktualnej karty uprawniającej do zniżki. Poniżej numeru karty w polu „Uwagi” prosimy o podanie daty ważności karty.

Wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać przed pierwszymi zajęciami, nie później niż do 10 dnia miesiąca, na konto bankowe:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Nr konta: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

W tytule przelewu prosimy umieścić: imię i nazwisko uczestnika/PRZEGORZAŁY/zajęcia/miesiąc

Prowadzenie:

Monika Zelek
Absolwentka studiów pedagogicznych ze specjalnością logopedyczną. Zajmuje się diagnozowaniem i terapią logopedyczną dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Prowadzi zajęcia w formie zabawy. Dba o to aby każde spotkanie było atrakcyjne dla dziecka. Wspiera rozwój bezpiecznej relacji w taki sposób, żeby dziecko mogło w pełni wyrazić i poznawać siebie.