Przeskocz do treści
Kartka z zeszytu w kratkę. Na kartce trzy długopisy.

Matematyka dla szkoły podstawowej

indywidualne
płatne
zapisy
grupowe

Zajęcia z matematyki prowadzone są przez korepetytorkę z 5-letnim doświadczeniem. Zajęcia mogą odbywać się zarówno indywidualnie, jak i w małych grupach.

Zajęcia indywidualne:
Każde zajęcia indywidualne przygotowywane są z uwzględnieniem predyspozycji i potrzeb uczestników. Na zajęciach indywidualnych przygotowujemy do testów, egzaminów, konkursów, poprawy ocen, nadrobieniu zaległości lub pomocy z materiałem bieżącym.

Zajęcia grupowe przygotowujące do egzaminu:
Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty odbywają się w małych grupach i są realizowane na podstawie specjalnie opracowanego do tego celu programem na bazie wymagań CKE stworzonym przez instruktorkę. Na zajęciach są udostępnione materiały dla uczniów (drukowane karty pracy dla każdego ucznia, notatki, zbiory zadań, repetytoria, podręczniki do udostępnienia). Omawiamy każdy temat, który może pojawić się na egzaminie, robimy zadania z podręczników i arkuszy.

Największą wagę przykładamy do tego, aby każdy uczeń dokładnie zrozumiał wszystkie zagadnienia i umiał rozwiązać każdy typ zadań. Ważna jest dla nas również przyjazna atmosfera na zajęciach i dobry kontakt z uczniem, by matematyka nie kojarzyła się z niczym strasznym i powodującym stres.

Termin zajęć:

Terminy zajęć do ustalenia indywidualnie z instruktorką.

Odpłatność:

Zajęcia indywidualne:
85 zł/45 min odpłatność kwartalna lub 90 zł/45 minut odpłatność miesięczna

Zajęcia grupowe:
45 zł/45 min odpłatność kwartalna lub 50 zł/45 minut odpłatność miesięczna

Dla posiadaczy karty KKR3+ i KKN zniżka -50% na wszystkie zajęcia. W formularzu zapisu na zajęcia prosimy o podanie numeru aktualnej karty uprawniającej do zniżki. Poniżej numeru karty w polu „Uwagi” prosimy o podanie daty ważności karty.

Wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać przed pierwszymi zajęciami, nie później niż do 10 dnia miesiąca, na konto bankowe:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Nr konta: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

W tytule przelewu prosimy umieścić: imię i nazwisko uczestnika/PRZEGORZAŁY/zajęcia/miesiąc

Prowadzenie:

Małgorzata Wandzel
Korepetytorka matematyki z 5-letnim doświadczeniem. Laureatka wielu konkursów i olimpiad matematycznych. Specjalizuje się w przygotowaniach do egzaminów i konkursów matematycznych. Zawsze pozytywna i uśmiechnięta. Stawia na pierwszym miejscu dobre przekazanie wiedzy i przyjazną atmosferę na zajęciach.