Przeskocz do treści
Skrzypce leżące na parapecie okiennym.

Skrzypce

indywidualne
płatne
przedział wiekowy: 7+ 7+
zapisy

Zajęcia przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno początkujących, jak i tych którzy mają już za sobą pierwsze kroki w nauce gry na instrumencie. Prowadzone indywidualnie zajęcia są przygotowywane przez doświadczoną w nauczaniu innych skrzypaczkę z uwzględnieniem predyspozycji oraz upodobań muzycznych uczestnika. W programie m.in. nauka gry na skrzypcach utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej, nauka interpretacji utworów i odczytu zapisu nutowego, elementy teorii muzyki, przygotowanie do występów scenicznych. Celem zajęć jest uwrażliwienie ucznia na piękno muzyki oraz dostarczanie radości z procesu twórczego.

Termin zajęć:

Środa, godziny do uzgodnienia indywidualnie z instruktorką.

Odpłatność:

ilość 60 minutowych spotkań x 80 zł/ miesiąc
ilość 30 minutowych spotkań x 45 zł/ miesiąc

Dla posiadaczy karty KKR3+ i KKN zniżka -50% na wszystkie zajęcia. W formularzu zapisu na zajęcia prosimy o podanie numeru aktualnej karty uprawniającej do zniżki. Poniżej numeru karty w polu „Uwagi” prosimy o podanie daty ważności karty.

Wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać przed pierwszymi zajęciami, nie później niż do 10 dnia miesiąca, na konto bankowe:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Nr konta: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

W tytule przelewu prosimy umieścić: imię i nazwisko uczestnika/PRZEGORZAŁY/zajęcia/miesiąc

Prowadzenie zajęć:

Małgorzata Wandzel
Prymistka, multiinstrumentalistka, laureatka konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w Żywcu na kierunku skrzypce. Prymistka ZPiT ,,Ziemia Żywiecka”. Na co dzień gra muzykę rozrywkową, klasyczną i folklorystyczną.