Przeskocz do treści
Strefa Rodzica zaprasza

Strefa Rodzica: Sportowy duch i ruch

zapisy
cykliczne
rodzinne

Zajęcia ogólnorozwojowo-ruchowe dla dzieci do lat 3. Zajęcia łączą różne elementy ruchu z muzyką, tańcem i rozciąganiem. Zabawy ruchowe pozytywnie wpłyną na rozwój motoryki dziecka, wzmocnią więzadła i układ kostno-stawowy, pomogą w kształtowaniu prawidłowej postawy ciała. Energiczne prowadzenie przyczyni się do rozładowania napięć, zaś aktywność dzieci sprawi, że będą bardziej cierpliwie pokonywać trudności. Zajęcia prowadzone są w oparciu o metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Termin: czwartki, godz. 11:10 – 12:00 (21 września, 19 października, 23 listopada, 21 grudnia)
Prowadzenie: Joanna Tokarczyk-Chyłek
Opłata: 1 zł/ zajęcia dzięki dofinansowaniu Miasta Krakowa (płatne gotówką na miejscu)
Gdzie: sala wielofunkcyjna (parter)
Zapisy: Raz w miesiącu przez formularz internetowy

Zapisy na zajęcia – jak to działa?

  1. W każdy ostatni poniedziałek miesiąca przyjmujemy zapisy na kolejny miesiąc zajęć (28 sierpnia – zapisy na wrzesień, 25 września – zapisy na październik, 30 października – zapisy na listopad, 27 listopada – zapisy na grudzień).
  2. Uczestnictwo w zajęciach w danym miesiącu nie powoduje automatycznego zapisu na kolejny – bardzo prosimy o pilnowanie powyższych terminów.
  3. Ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników, liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Po zapełnieniu listy uczestników tworzymy listę rezerwową.
  4. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie nieobecności – najlepiej najpóźniej do dwóch godzin przed zajęciami (tel. 533 356 007). Rodzice i dzieci oczekujące na liście rezerwowej chętnie skorzystają z wolnego miejsca.