Przeskocz do treści

Studio wokalne Agnieszki Weryszko

zapisy
indywidualne
płatne
przedział wiekowy: 7+ 7+

W studiu wokalnym Agnieszki Weryszko skupimy się na wspólnym odnalezieniu u każdego ucznia zdrowego, naturalnego głosu oraz indywidualnego stylu wokalnego. Będziemy dzielić radość z śpiewania popularnych i ulubionych przez uczestników piosenek. Odkrywając potencjał wokalny uczestników, zajęcia pomogą im wzmocnić poczucie własnej wartości i nabrać odwagi- nie tylko scenicznej. 

Zajęcia obejmują naukę emisji głosu, technik relaksacji, ćwiczenia oddechowe, pracę nad dykcją oraz zagadnienia muzyczne takie jak rytm, intonację, nauka notacji muzycznej, sposoby raczenia sobie z tremą, pracę nad repertuarem. Warsztaty odbywają się w przyjaznej atmosferze i są skierowane zarówno do osób stawiających pierwsze wokalne kroki jak i tych bardziej zaawansowanych.

Terminy zajęć:

Środa lub piątek, godziny do uzgodnienia indywidualnie z instruktorką.

Odpłatność:

Ilość 45 minutowych zajęć x 100 zł/miesiąc
lub pakiet 360 zł/miesiąc (niezależnie od ilości zajęć w miesiącu, płatne przez cały sezon kulturalny).

Dla posiadaczy karty KKR3+ i KKN zniżka -50% na wszystkie zajęcia. W formularzu zapisu na zajęcia prosimy o podanie numeru aktualnej karty uprawniającej do zniżki. Poniżej numeru karty w polu „Uwagi” prosimy o podanie daty ważności karty.

Wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać przed pierwszymi zajęciami, nie później niż do 10 dnia miesiąca, na konto bankowe:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Nr konta: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

W tytule przelewu prosimy umieścić: imię i nazwisko uczestnika/PRZEGORZAŁY/zajęcia/miesiąc

Prowadzenie:

Agnieszka Weryszko
Wokalistka i trenerka głosu, absolwentka Wokalistyki na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Nysie oraz Didier Lockwood Music Centre we Francji. Posiada certyfikaty kursów dla nauczycieli śpiewu organizowanych przez Stowarzyszenie Wokalistów MIX oraz Natural Voice Perfection oraz stale dokształca się na warsztatach z wiedzy o głosie. Porusza się w stylistyce jazzowej jak również piosence aktorskiej, poezji śpiewanej, musicalu. Laureatka konkursów takich jak Gabor Winand International Jazz Vocal Competition, finału Ogólnopolskiego Turnieju Poezji Śpiewanej. Występowała na scenach takich jak Budapest Jazz Club, Paris-Prague Jazz Club, Open Air Festiwal Görlitz, oraz na licznych koncertach w Polsce. Uwielbia zarażać swoją pasją do muzyki. Ceni sobie indywidualne podejście do uczniów, wsłuchując się w potrzeby każdego głosu.