Przeskocz do treści

Studio wokalne Klaudii Goski

zapisy
indywidualne
płatne
przedział wiekowy: 7+ 7+

Jeśli chcesz doskonalić swój warsztat wokalny i nauczyć się ciekawie interpretować piosenki to zapraszam Cię do wspólnej przygody ze śpiewem. „Śpiewać każdy może” i w imię tej zasady najcenniejsza jest dobra zabawa, wzmacnianie pewności siebie w śpiewie i ciągły rozwój. Sam_a wybierasz repertuar, nad którym wspólnie pracujemy doskonaląc technikę wydobywania głosu i aktorskiej interpretacji piosenki.

Terminy:

Terminy do uzgodnienia indywidualnie z instruktorką.

Odpłatność:

Ilość 45 minutowych zajęć x 100 zł/miesiąc

Dla posiadaczy karty KKR3+ i KKN zniżka -50% na wszystkie zajęcia. W formularzu zapisu na zajęcia prosimy o podanie numeru aktualnej karty uprawniającej do zniżki. Poniżej numeru karty w polu „Uwagi” prosimy o podanie daty ważności karty.

Wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać przed pierwszymi zajęciami, nie później niż do 10 dnia miesiąca, na konto bankowe:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Nr konta: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

W tytule przelewu prosimy umieścić: imię i nazwisko uczestnika/PRZEGORZAŁY/zajęcia/miesiąc

Prowadzenie:

Klaudia Goska – wokalistka, aktorka, instruktorka teatralna. Absolwentka Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie oraz Szkoły muzycznej I stopnia w klasie fletu poprzecznego. Ukończyła Kurs mistrzowski Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie w klasie wokalu. Aktorka współpracująca z Teatrem Czeskim w Cieszynie oraz Chórem Polskiego Radia. Laureatka Międzynarodowego Konkursu Szkół Teatralnych w Kemerowie. Pasjonatka muzyki jazzowej, tańca i teatru.