Przeskocz do treści
Ukulele leży na żółtej sofie, po prawej stronie trzy kolorowe poduszki z logo centrum kultury.

Ukulele

zapisy
indywidualne
płatne

Malutki instrument o wielkim i chwytającym za serce brzmieniu. Ukulele jest lekkim i prostym do nauki instrumentem, który sprawdza się zarówno na wielkich scenach, jak i przy ognisku. Na zajęciach pochylimy się nad najpopularniejszymi utworami na ukulele, dowiemy się, w jaki sposób łączyć ze sobą akordy. Co ciekawe, często potrzebujemy tylko dwóch, aby zagrać piękną piosenkę! Zajęcia przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno początkujących, jak i tych którzy mają już za sobą pierwsze kroki w nauce gry na instrumencie. Na zajęcia można uczęszczać indywidualnie oraz grupowo.

Terminy zajęć:

Terminy do ustalenia indywidualnie z instruktorem.

Odpłatność:

Zajęcia indywidualne:
ilość 60 minutowych spotkań x 90 zł/ miesiąc
ilość 30 minutowych spotkań x 45 zł/ miesiąc

Zajęcia grupowe:
ilość 60 minutowych spotkań x 50 zł/ miesiąc

Dla posiadaczy karty KKR3+ i KKN zniżka -50% na wszystkie zajęcia. W formularzu zapisu na zajęcia prosimy o podanie numeru aktualnej karty uprawniającej do zniżki. Poniżej numeru karty w polu „Uwagi” prosimy o podanie daty ważności karty.

Wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać przed pierwszymi zajęciami, nie później niż do 10 dnia miesiąca, na konto bankowe:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Nr konta: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

W tytule przelewu prosimy umieścić: imię i nazwisko uczestnika/PRZEGORZAŁY/zajęcia/miesiąc

Prowadzenie:

Damian Wróbel
Laureat ogólnopolskich konkursów gitarowych, gitarzysta sesyjny, kompozytor, producent. Uczestniczy w wielu projektach muzycznych takich jak Sarha Crewe (Sara Paczyńska Trio), Kucior x Szpara, Project Cracks, Damian&Ada. Gra w barach, restauracjach i hotelach, tworzy muzykę zarówno autorską jak i dla popularnych artystów (Tymek, Genzie). Na co dzień Pracuje w Filharmonii Krakowskiej a weekendami jest słuchaczem Akademii Realizacji Dźwięku w Jaworznie. Miłośnik gitary elektrycznej ale doświadczony również w nauczaniu gry na gitarze akustycznej, klasycznej, basowej i ukulele.