Przeskocz do treści
Zbliżenie na mikrofon trzymany w ręku przez dziewczynkę.

Śpiew

zapisy

Podczas indywidualnych lekcji śpiewu pracujemy m.in. nad prawidłową dykcją oraz emisją głosu, interpretacją utworów, poszerzaniem skali głosu, nabywaniem kompetencji świadomego oraz swobodnego operowania głosem. Przekazujemy konkretne porady i metody dotyczące efektywnej i skutecznej pracy nad głosem. Przyjazna atmosfera oraz dobra energia na zajęciach inspirują do rozwoju, zarówno młodszego, jak i starszego ich uczestnika. Warto pamiętać o tym, że chcieć, to móc! Zajęcia są przeznaczone dla osób początkujących jak i dla bardziej zaawansowanych muzycznie.

Terminy zajęć:

Poniedziałek, środa, czwartek. (Brak wolnych miejsc)
Godziny zajęć do uzgodnienia indywidualnie z instruktorką.

Odpłatność:

ilość 30 minutowych spotkań x 50 zł/ miesiąc
ilość 45 minutowych spotkań x 65 zł/ miesiąc
ilość 60 minutowych spotkań x 80 zł/miesiąc

Dla posiadaczy karty KKR3+ i KKN zniżka -50% na wszystkie zajęcia. W formularzu zapisu na zajęcia prosimy o podanie numeru aktualnej karty uprawniającej do zniżki. Poniżej numeru karty w polu „Uwagi” prosimy o podanie daty ważności karty.

Wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać przed pierwszymi zajęciami, nie później niż do 10 dnia miesiąca, na konto bankowe:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Nr konta: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

W tytule przelewu prosimy umieścić: imię i nazwisko uczestnika/PRZEGORZAŁY/zajęcia/miesiąc

Prowadzenie:

Mylana Kadyliak
Ukończyła Szkołę Muzyczną w Tarnopolu w klasie fortepianu oraz Wydział Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Tarnopolu. Od kilkunastu lat pracuje jako nauczycielka gry na fortepianie oraz udziela prywatnych lekcji szkolenia głosu. W Klubie Kultury Przegorzały prowadzi zajęcia pianina oraz wokalu w języku polskim lub ukraińskim.