Wyjedź z nami na Wolontariat Europejski!
Za naszym pośrednictwem i z naszą pomocą, młodzi ludzie z Krakowa i nie tylko, mogą wyjeżdżać za granicę na krótko i długo-terminowe projektu Europejskiego Korpusu Solidarności.
Nasza wolontariuszka Izabela zrealizowała swój 12 miesięczny projekt Culture(s) we Francji, w przepięknym mieście Tours. Chcecie poznać Izabelę i jej wrażenia z projektu? Zapraszamy na jej Vloga
W marcu 2020 r. rozpoczęliśmy współpracę ze słowackim teatrem Divadlo Pôtoň z Bátovców. Jako organizacja wysyłająca wspieramy projekt Jana, studenta Wydziału Aktorskiego PWST i wolontariusza rodem z Zakopanego, który spędzi na Słowacji 12 miesięcy. Jan będzie współpracował ze stałym zespołem teatru, występując w sztukach teatralnych, przygotowując program wydarzeń, prowadząc warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz realizując własne projekty.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej o programie Europejskiego Korpusu Solidarności – kliknij TUTAJ.