Przeskocz do treści
Wnętrze Klubu Kultury. Cztery młode kobiety z małymi dziećmi siedzą w kręgu na kolorowym dywanie. Jedna z kobiet wyciąga ze skrzyni instrumenty, dzieci wpatrują się w instrumenty.
Bez kategorii

Zapisy na wrześniową Strefę Rodzica

Po wakacyjnej przerwie wracają regularne spotkania Strefy Rodzica. Strefa Rodzica to różnorodne zajęcia i warsztaty przeznaczone dla dzieci do lat 3 wraz z opiekunami. Dzięki dofinansowaniu Miasta Kraków koszt udziału w zajęciach to jedynie 1 zł.

Informacje o zajęciach i terminach znajdują się w zakładce Strefa Rodzica.

Zapisy na zajęcia przyjmujemy od poniedziałku 28 sierpnia poprzez formularz internetowy.

Zapisy na zajęcia – jak to działa?

  1. W każdy ostatni poniedziałek miesiąca przyjmujemy zapisy na kolejny miesiąc zajęć (28 sierpnia – zapisy na wrzesień, 25 września – zapisy na październik, 30 października – zapisy na listopad, 27 listopada – zapisy na grudzień).
  2. Uczestnictwo w zajęciach w danym miesiącu nie powoduje automatycznego zapisu na kolejny – bardzo prosimy o pilnowanie powyższych terminów.
  3. Ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników, liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Po zapełnieniu listy uczestników tworzymy listę rezerwową.
  4. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie nieobecności – najlepiej najpóźniej do dwóch godzin przed zajęciami (tel. 533 356 007). Rodzice i dzieci oczekujące na liście rezerwowej chętnie skorzystają z wolnego miejsca.