Przeskocz do treści
Bez kategorii

Zapisy na zajęcia stałe w sezonie 2023-2024

Niebawem rozpoczynamy kolejny sezon zajęć stałych w Klubie Kultury Przegorzały. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych zajęć plastycznych, muzycznych, tanecznych i ruchowych, edukacyjnych i językowych. Już dziś możecie zapisać się na wybrane zajęcia przez formularz internetowy (KLIK). Zajęcia rozpoczynają się w październiku lub po zrekrutowaniu grupy chętnych uczestników.

W tym roku czeka na Was sporo nowości:

Ceramika

Zapraszamy na nowe zajęcia ceramiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzone w pracowni ceramicznej. Pracownia Gliniarze z Przegorzał została otwarta dzięki Waszym głosom w Budżecie Obywatelskim 2022. Warto nie zwlekać z zapisami, bo liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona.

Nowa instruktorka plastyki i dodatkowe zajęcia

Mamy także nową ofertę zajęć plastycznych dla osób dorosłych:
Zrób sobie grafikę – warsztaty graficzne na prawdziwej prasie drukarskiej
Pracownia malarstwa i rysunku – dla początkujących i zaawanasowanych
Manufaktura Sztuki – czyli twórcze eksperymenty w różnych technikach artystycznych
Warsztaty plastyczne 60+
Na zajęcia serdecznie zaprasza nowa instruktorka plastyki – Martyna Repetowska.

Zespół muzyczny

Dzieci od 7 roku życia, które mają już za sobą pierwsze kroki w muzyce i chciałyby spróbować pracy w zespole zapraszamy na nowe zajęcia grupowe Muzykanci. Czekamy na wokalistów i instrumentalistów, którzy chcą wspólnie muzykować i tworzyć piosenki. Zajęcia poprowadzi znany i lubiany instruktor Piotr Śnieguła.

Warsztaty literackie

Uczniów klas VII i VIII zapraszamy do Akademii Słowa, czyli kreatywny kurs języka polskiego i literatury. Jeśli lubicie czytać, rozmawiać o książkach i bawić się słowami koniecznie sprawdźcie, co przygotował dla was prowadzący zajęcia Adam Buszek z pracowni edukacyjnej Dam Słowo.

Zumba KIDS

Wasze dzieci rozpiera energia? Zajęcia zumby pozwolą się im wyszaleć. Zumba to połączenie energicznych ćwiczeń z dobrą zabawą w rytm muzyki. Zajęcia są urozmaicone o gry i zabawy taneczne, które szczególnie podobają się małym uczestnikom. Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat.

Taniec nowoczesny

Energetyzujące rytmy, dynamiczne choreografie, nauka nowych kroków w stylu hip-hop, disco dance czy street-jazz – to czeka uczestników nowych zajęć tańca nowoczesnego. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat.

To na pewno nie koniec naszych propozycji. Informacje o kolejnych zajęciach będą pojawiać się we wrześniu na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.