Przeskocz do treści
Bez kategorii

Informacja na temat działalności od 21 maja

Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 oraz komunikatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 12 maja 2021, wznawiamy działalność stacjonarną Klubu Kultury Przegorzały w zakresie organizacji wydarzeń i zajęć edukacyjno-kulturalnych.

Od 21 maja 2021 roku wewnątrz Klubu mogą odbywać się nasze zajęcia stałe, spotkania Strefy Rodzica, warsztaty artystyczno-kulturalne oraz wystawy. Zajęcia i wydarzenia będą odbywać się w reżimie sanitarnym: obowiązuje konieczność zasłaniania nosa i ust w pomieszczeniach, zachowania 1,5 metra dystansu pomiędzy uczestnikami, ograniczeniu ich liczby do 15 osób, brak możliwości spożywania posiłków wewnątrz.

Ponadto od 15 maja 2021 możemy organizować działalność w plenerze przy zachowaniu ww. reżimu sanitarnego.

ZAJĘCIA STAŁE GRUPOWE
Mała Akademia Plastyczna wznawia zajęcia stacjonarne od 1 czerwca 2021. Informacji udziela instruktor p. Ewa Marlewicz (tel. 533356013)
Wytwórnia Filmowa PIKSEL w Przegorzałach pozostaje przy formie on-line do końca roku szkolnego. Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 38 na Bielanach będą odbywać się stacjonarnie od piątku 11 czerwca 2021.
Grupa Aktywne 50+ pozostaje przy formie on-line do końca roku szkolnego.
Zajęcia tańca z elementami akrobatyki, jogi oraz języka angielskiego dla najmłodszych pozostają zawieszone do końca roku szkolnego.

ZAJĘCIA STAŁE INDYWIDUALNE
Prosimy uczestników zajęć indywidualnych (nauka języka angielskiego i hiszpańskiego, studio wokalne, nauka gry na instrumentach, logopedia) o kontakt ze swoimi instruktorami w sprawie powrotu do zajęć stacjonarnych. Można kontynuować zajęcia w formie on-line.


STREFA RODZICA
Od 25.05.2021 wracamy do zajęć Strefy Rodzica w Klubie. Zapraszamy na spotkanie z dietetyczką, zajęcia umuzykalniające Bim Bom, a także Czytadełko, Folkloromaniaki i zajęcia sensoryczne Na zmysłowym tropie. Program zajęć na maj i czerwiec znajduje się w zakładce: STREFA RODZICA. Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników, na wszystkie zajęcia obowiązują ZAPISY. W przypadku ładnej pogody zajęcia będą odbywały się w naszym ogrodzie.

FRANCUSKIE KONWERSACJE
Od 25.05 zajęcia konwersacyjne z języka francuskiego będą odbywać się stacjonarnie. W planie m.in. spotkanie uczestników w centrum Krakowa, francuski piknik w ogrodzie Klubu Kultury Przegorzały oraz wspólna gra w petanque. Więcej informacji: evs.przegorzaly@dworek.eu (Jeremy Heulin)


WYDARZENIA KULTURALNE
Informacje o planowanych w czerwcu wydarzeniach kulturalnych, warsztatach i wystawach zamieścimy wkrótce w naszym kalendarzu. Rozpoczęliśmy też przyjmowanie zapisów na wakacyjne warsztaty artystyczne „Futuro-wakacje, czyli lato z Lemem”. Więcej informacji w zakładce: WAKACJE LETNIE Z KULTURĄ.

Zachęcamy do kontaktu z biurem: tel. 533 35 60 07, e-mail: przegorzaly@dworek.eu
Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.