Kalendarium wydarzeń
05 sie śr, 18:15
Joga na trawce
12 sie śr, 18:15
Joga na trawce
19 sie śr, 18:15
Joga na trawce
24 sie pon,
Artystyczny koniec lata
25 sie wt,
Artystyczny koniec lata
26 sie śr,
Artystyczny koniec lata
26 sie śr, 18:15
Joga na trawce
27 sie czw,
Artystyczny koniec lata
28 sie pt,
Artystyczny koniec lata
03 wrz czw, 11:00
Strefa Rodzica: Folkloromaniaki
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Program Strefy Rodzica

Program Strefy Rodzica


Zapraszamy rodziców małych dzieci na spotkania w Stefie Rodzica. Strefa Rodzica to wspólna, bezpieczna i kreatywna przestrzeń zabawy i rozmowy. Urozmaicone zajęcia propagują wspólne spędzanie czasu i sprzyjają rozwojowi umiejętności interpersonalnych dziecka. Dla rodziców są natomiast okazją do wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia. W programie m.in. zajęcia sensoryczne, umuzykalniające i ruchowe dla dzieci, spotkania ze specjalistami, warsztaty kompetencyjne z psychologiem i dietetykiem.

___________________________________________

LIPIEC

21 lipca (wtorek), godz. 10:30

Żywienie pod lupą

Kolejne spotkanie z naszym żywieniowym ekspertem. Tym razem wspólnie zlustrujemy nawyki żywieniowe domowników i naszych pociech. Porozmawiamy o najczęstszych popełnianych błędach podczas codziennych posiłków. Dowiemy się, czym jest analiza jakościowa, nauczymy się sprawdzać składy i zbadamy, jak poszczególne dodatki do żywności wpływają na rozwój dzieci oraz jaki mają wpływ na ich żywieniową przyszłość. Dlatego przynieście opakowania lub jeszcze nie zużyte produkty ulubionych przekąsek, a kto da radę – niech zrobi zdjęcie wcześniej i wyśle na maila (ula.bulanda92@gmail.com), aby dietetyk mogła zinterpretować składy i omówić je dokładniej na spotkaniu. Jak zwykle będzie bardzo ciekawie i z dużą dawką nowej wiedzy.

Prowadzenie:
Urszula Zwierczyk, dietetyk


23 lipca (czwartek), godz. 11:15

Smyko-multisensoryka

Na spotkaniu Rodzice dowiedzą się jak wyczarować kolorową, niebrudzącą i pachnącą ciastolinę, bezpieczną nawet dla maluszków, bo przygotowaną z samych produktów spożywczych. Smyko-multisensoryka opiera się na założeniach teorii integracji sensorycznej, więc nie zabraknie zabaw ruchowych stymulujących priopriocepcję, przedsionek i dotyk, czyli trzech bazowych systemach zmysłowych. Nie zapomnimy również o czterech pozostałych zmysłach. Cała reszta to niespodzianka do odkrycia na zajęciach.


Prowadzenie: Katarzyna Wróbel, psycholog

Galeria
Newsletter