Kalendarium wydarzeń
01 kwi czw,
Bestiariusz Krakowski
06 kwi wt, 19:00
Rendez-vous français - konwersacje online
08 kwi czw,
Bestiariusz Krakowski
08 kwi czw, 18:00
Language Club
09 kwi pt,
Komunikat dotyczący działalności od 20 marca
13 kwi wt, 19:00
Rendez-vous français - konwersacje online
15 kwi czw,
Bestiariusz Krakowski
15 kwi czw, 18:00
Language Club
20 kwi wt, 19:00
Rendez-vous français - konwersacje online
22 kwi czw,
Bestiariusz Krakowski
22 kwi czw, 18:00
Language Club
27 kwi wt, 19:00
Rendez-vous français - konwersacje online
29 kwi czw,
Bestiariusz Krakowski
29 kwi czw, 18:00
Language Club
30 kwi pt,
Rowerem przez Kraków 2021
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Program Strefy Rodzica

Program Strefy Rodzica


UWAGA! Decyzją Pełnomocnika Miasta Krakowa ds. Rodziny, działalność stacjonarna krakowskich klubów rodziców zostaje zawieszona od dnia 27.10.2020 do odwołania. W związku z tym przenosimy naszą Strefę Rodzica do sieci. Zajęcia odbywają się w zamkniętej grupie na Facebooku, za pomocą transmisji na żywo i platformy ZOOM. Zajęcia są bezpłatne, nie ma limitu uczestników i nie trzeba się na nie zapisywać. Zachęcamy do zostawiania komentarzy, wstawiania zdjęć, zadawania pytań i innych form interakcji. Ta grupa ma służyć Państwa rodzinom i inspirować do aktywnego spędzania czasu z dziećmi.

Aby dołączyć po raz pierwszy zapisz się na zajęcia Strefy Rodzica, a następnie dołącz do grupy na Facebooku.

Zapraszamy rodziców małych dzieci na spotkania w Stefie Rodzica. Strefa Rodzica to wspólna, bezpieczna i kreatywna przestrzeń zabawy i rozmowy. Urozmaicone zajęcia propagują wspólne spędzanie czasu i sprzyjają rozwojowi umiejętności interpersonalnych dziecka. Dla rodziców są natomiast okazją do wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia. W programie m.in. zajęcia sensoryczne, umuzykalniające i ruchowe dla dzieci, spotkania ze specjalistami, warsztaty kompetencyjne z psychologiem i dietetykiem.

___________________________________________

MARZEC 2021

Wtorki, g. 11:00
2, 9, 16, 23, 30 marca


Cardio Dance Mama&Kids
W marcu dbamy o formę również bez wychodzenia z domu! Cardio Dance Mama&Kids to ćwiczenia fitness w rytm energetycznej muzyki, ułożone choreografię, która pomoże wszystkim rodzicom wprawić się w fantastyczny nastrój, a przy okazji wysmuklić sylwetkę i spalić zbędne kalorie. W ćwiczeniach można uczestniczyć „na żywo” wraz z dziećmi lub ponownie włączyć transmisję w wolnej i spokojniejszej chwili.
Prowadzenie: Klaudia Szczepańska


Środy, g. 11:00
3, 10, 17, 24 marca

Bim Bom. Zajęcia z elementami gordonowskimi
Poprzez śpiew, recytacje, zabawy z rekwizytami, zadania ruchowe i rytmiczne, zajęcia umuzykalniające z elementami gordonowskimi przyczyniają się do ogólnego rozwoju dziecka i rozbudzania jego twórczej aktywności, wyobraźni i fantazji. A to wszystko poprzez muzyczną zabawę przy akompaniamencie fletu. Zapraszamy do zaczarowanego świata dźwięków.
Prowadzenie: Anna Szwugier


31 marca, g. 11:00

Spotkanie ze specjalistą – dietetykiem poświęcone zasadom zdrowego żywienia, dobrym nawykom i najczęściej popełnianym błędom podczas przygotowywania domowych posiłków. Spotkanie w ramach Strefy Rodzica jest przestrzenią do swobodnego zadawania pytań i uzyskiwania kompetentnych porad, a także czerpania kulinarnych inspiracji i dzielenia się przepisami.
Prowadzenie: Urszula Zwierczyk


Galeria
Newsletter