MAŁA AKADEMIA PLASTYCZNA
Ewa Marlewicz
Artysta-plastyk, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wieloletni pracownik Dworku Białoprądnickiego i Klubu Kultury Przegorzały.

CERAMIKA JUMAART
Pracownia Juma Art powstała dla osób które chcą pięknie żyć. Tworzą bogatą ofertę warsztatów ceramicznych dla dzieci i dorosłych. Prowadzą również zajęcia w szkołach i przedszkolach.

PIKSEL – WYTWÓRNIA DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ SZTUKI WIZUALNEJ
Katarzyna Agopsowicz
Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, reżyserka filmów animowanych , stypendystka Prezydenta Miasta Krakowa i Ministerstwa Kultury.

SKRZYPCE
Kinga Kabzińska-Nowak Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku Instrumentalistyka, specjalność Gra na instrumencie skrzypce. Uwielbia interpretować oraz poznawać muzykę na nowo. Stawia na to, aby gra na instrumencie była przyjemnością oraz dobrą zabawą.Ukończyła Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego na kierunku Psychologia, pedagogika, metodyka ogólna i metodyka specjalistyczna.

LOGOPEDA
Aleksandra Kucharska
Absolwentka logopedii na Akademii WSB i filologii polskiej na Wydziale Polonistyki. Pracowała jako logopeda w Wolnej Szkole Waldorfskiej, poradniach i prywatnym gabinecie. Prowadziła autorskie warsztaty z retoryki i emisji głosu dla studentów oraz uczniów szkół podstawowych i licealnych. Ukończyła szkolenia z zakresu skutecznych metod logopedycznych w wybranych problemach dyslalii oraz masażu logopedycznego. We współpracy z Fundacją Edukacji Domowej prowadzi webinaria logopedyczne.

JĘZYK ANGIELSKI
Beata Marszałek
nauczyciel dyplomowany z Certyfikatem z języka angielskiego Uniwersytetu w Cambridge CPE Certificate of Proficiency in English.

ANGIELSKI DLA NAJMŁODSZYCH ORAZ KONWERSACJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Jolanta Bik
absolwentka AWF-kierunku nauczycielskiego, specjalność: korekcja wad postawy. Posiada dyplom: Cambridge English Certificate in ESOL International (First) opiekun w St.Anthony’s Elementary School, Canada.

JĘZYK HISZPAŃSKI
Ronda Bautista
Absolwentka Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ oraz Języków Irańskich w Uppsali, koordynatorka sekcji Iranu i Bliskiego Wschodu w Fundacji Punkt Kultury. Hiszpańska artystka mieszkająca w Krakowie, nauczycielka hiszpańskiego, mówiąca płynnie po polsku, mająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka. W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne metody kreatywnych zajęć, w oparciu o kulturę i sztukę.

TANIEC Z ELEMENTAMI AKROBATYK
Klaudia Szczepańska - z tańcem związana jest od 17 lat. Absolwentka studiów na kierunku etnologia i antropologia kulturowa, animatorka czasu wolnego. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jako dziecko w kieleckim zespole akrobatyczno-rewiowym "Trzpioty". Najlepiej czuje się w show dance i jazzie, ale style takie jak break dance, hip hop czy latino nie są jej obce. Taniec jest dla niej najlepszą formą rozładowania emocji i, przy okazji, naładowania się pozytywną energią, którą uwielbia zarażać innych. Ogromną przyjemność sprawia jej dzielenie się swoją pasją do tańca z innymi ludźmi na treningach. Nieustannie się rozwija na warsztatach z różnych styli tanecznych. Uważa, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć tańczyć jeśli tylko ma się na to ochotę.

SMYKI Z GIMNASTYKI
Michał Burzyński - student fizjoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim-Collegium Medicum z ukończonym kursem "Gimnastyka Korekcyjno- kompensacyjna" Wieloletni instruktor harcerski, zamiłowany w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pasją do zdrowego ruchu chcę zarażać wszystkich od najmłodszych lat.

NAUKA GRY NA PIANINIE
Patrycja Przyborowska
Absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Krakowie i studiów licencjackich na Akademii Muzycznej w Krakowie, na kierunku: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Uczestniczka wielu specjalistycznych szkoleń i kursów. Posiadająca duże doświadczenie pedagogiczne (m.in. Orkiestra Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. B. Rutkowskiego w Krakowie, Chłopięcy Chór Filharmonii Krakowskiej, nauczyciel kształcenia słuchu w Niepublicznej Szkole Muzycznej I stopnia „Wokal.art”, nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej nr 4 im. Romualda Traugutta ).

Mikołaj Winiarski
Student Akademii Muzycznej w Krakowie wydział instrumentalny, specjalność - fortepian. Wystepy w salach koncertowych m.in. Filharmoni Krakowskiej, Floriance. Czynny udział podczas sesji naukowych poświęconych muzyce L. Janacka , I. Strawińskiego oraz L.van Beethovena.

NAUKA GRY NA GITARZE
Paulina Pietrusza
Studentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie gitary. Ukończyła z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia w Krośnie. Laureatka wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, min.: II miejsce w międzynarodowym konkursie gitarowym w Krynicy zdroju (2014), I miejsce na ogólnopolskim konkursie młodych instrumentlistów w Jaśle (2015), III miejsce na ogólnopolskim konkursie gitarowym CEA w Inowrocławiu (2016). Stypendystka min. Ministerstwa Kultury, prezydenta miasta Krosna. Wzięła udzial w programie telewizyjnym „Mała orkiestra” i dostała się do finału. Koncertuje uświetniając różne imprezy okolicznościowe.

Julia Szczepaniak
Studentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie gitary.

Ivan Plugatariov
Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz Wyższej szkoły Turystyki i Ekologii, nauczyciel gry na gitarze w Music&More, gitarzysta w zespole Rusychi.

AKTYWNE 50+
Klaudia Szczepańska
Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Etnologia i antropologia kulturowa, uczestniczka kursów animatora czasu wolnego, Aqua animator i taniec w animacji

JOGA wg metody Sivanandy
Małgorzata Szymkowiak
Dyplomowany nauczyciel jogi metodą Sivanandy (certyfikat wydany przez The International Sivananda Yoga Vedanta Centre w Berlinie) z 9 letnią praktyką w prowadzeniu zajęć grupowych i indywidualnych w Polsce (Kraków, Warszawa, Wrocław) i za granicą (Francja, Indie). Założycielka szkoły Po Prostu Joga - www.facebook.com/poprostuYoga i organizatorka weekendowych wyjazdów regeneracyjnych z jogą i masażem.