MAŁA AKADEMIA PLASTYCZNA
Ewa Marlewicz
Artysta-plastyk, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wieloletni pracownik Dworku Białoprądnickiego i Klubu Kultury Przegorzały.

CERAMIKA JUMA ART
Pracownia Juma Art powstała dla osób które chcą pięknie żyć. Tworzą bogatą ofertę warsztatów ceramicznych dla dzieci i dorosłych. Prowadzą również zajęcia w szkołach i przedszkolach.

PIKSEL – PRACOWNIA FILMOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Katarzyna Agopsowicz
Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, reżyserka filmów animowanych , stypendystka Prezydenta Miasta Krakowa i Ministerstwa Kultury.

SKRZYPCE
Kinga Kabzińska-Nowak Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku Instrumentalistyka, specjalność Gra na instrumencie skrzypce. Uwielbia interpretować oraz poznawać muzykę na nowo. Stawia na to, aby gra na instrumencie była przyjemnością oraz dobrą zabawą.Ukończyła Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego na kierunku Psychologia, pedagogika, metodyka ogólna i metodyka specjalistyczna.

LOGOPEDA
Aleksandra Kucharska
Logopedka, oligofrenopedagożka, polonistka. Pracowała jako logopeda w Wolnej Szkole Walfdorfskiej, poradniach i prywatnym gabinecie. Prowadziła autorskie warsztaty z retoryki i emisji głosu dla studentów oraz uczniów szkół podstawowych i licealnych. Ukończyła szkolenia z zakresu skutecznych metod logopedycznych w wybranych problemach dyslalii oraz masażu logopedycznego.

Natalia Sewera
Logopeda z wykształcenia i zawodu, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Kilkuletnią praktykę w terapii zaburzeń mowy u dzieci zdobywała pracując w prywatnych przedszkolach, Gabinecie Diagnozy i Terapii Logopedycznej "Łamisłówka" oraz w Centrum Metody Krakowskiej. Ukończyła szkolenia logopedyczne m.in. "Seplenienie boczne - diagnoza, metody korekcji i terapia", "Pozycja spoczynkowa języka", "Stymulacja mechanizmów lewopółkulowych - usprawnienie pracy lewej półkuli mózgu".

JĘZYK ANGIELSKI dla seniorów
Beata Marszałek
nauczyciel dyplomowany z Certyfikatem z języka angielskiego Uniwersytetu w Cambridge CPE Certificate of Proficiency in English.

JĘZYK ANGIELSKI
Izabela Olczyk
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej UJ. Wielbicielka języków obcych ze znajomością angielskiego potwierdzoną certyfikatem na poziomie C2. Prywatnie zafascynowana radiem i filmem, posiada doświadczenie pracy z dziećmi m.in. w Muzeum Animacji Se-Ma-For w Łodzi. Udzielaniem korepetycji z języka angielskiego zajmuje się od wielu lat.

JĘZYK HISZPAŃSKI
Beata Krzywda
Iberystka i blogerka, język hiszpański poznała przypadkiem, ale zakochała się w nim od pierwszego słowa. Studiowała na Uniwersytecie Gdańskim Iberystykę, a jeden semestr spędziła w zielonej części Hiszpanii – w Galicji, w ramach programu Erasmus. Lubi dzielić się wiedzą i wrażeniami, więc prowadzi blog Vivir sin prisas. Publikuje ciekawostki o Półwyspie i Ameryce Łacińskiej, a także informacje związane z językiem hiszpańskim i portugalskim. Lekcji nie wyobraża sobie bez kostki do gry. Na zajęciach stawia na radość odkrywania nowych języków dzięki zabawie, a ćwiczenia gramatyczne ujmuje zwykle w ramy łamigłówek, podręcznik też się przydaje - porządkuje wiedzę.

TANIEC Z ELEMENTAMI AKROBATYKI
Klaudia Szczepańska
Z tańcem związana jest od 17 lat. Absolwentka studiów na kierunku etnologia i antropologia kulturowa, animatorka czasu wolnego. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jako dziecko w kieleckim zespole akrobatyczno-rewiowym "Trzpioty". Najlepiej czuje się w show dance i jazzie, ale style takie jak break dance, hip hop czy latino nie są jej obce. Taniec jest dla niej najlepszą formą rozładowania emocji i, przy okazji, naładowania się pozytywną energią, którą uwielbia zarażać innych. Ogromną przyjemność sprawia jej dzielenie się swoją pasją do tańca z innymi ludźmi na treningach. Nieustannie się rozwija na warsztatach z różnych stylów tanecznych. Uważa, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć tańczyć jeśli tylko ma się na to ochotę.

SMYKI Z GIMNASTYKI
Michał Burzyński
Student fizjoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim-Collegium Medicum z ukończonym kursem "Gimnastyka Korekcyjno- kompensacyjna" Wieloletni instruktor harcerski, zamiłowany w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pasją do zdrowego ruchu chcę zarażać wszystkich od najmłodszych lat.

BALET
Marina Chernogolova
Tancerka i gimnastyczka związana ze studiem artystycznym Point. Swoje umiejętności gimnastyczne, taneczne i choreograficzne zdobywała w Rosji, gdzie osiągnęła poziom mistrzowski. Marina jest instruktorką tańca z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, ma umiejętność tworzenia wokół siebie niezwykle przyjaznej atmosfery, przez co dzieci uwielbiają chodzić na zajęcia i być może dzięki nim na dłużej pokochają tę formę tańca.

NAUKA GRY NA PIANINIE
Szymon Paruzel
Student Akademii Muzycznej w Krakowie na kierunku fortepian klasyczny oraz prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Lubi opowiadać o muzyce klasycznej, chce wprowadzać wszystkich w jej świat i przekonywać, że wcale nie jest taka straszna. Prywatnie lubi muzea i teatry.

STUDIO WOKALNE
Izabela Bąk
Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Wadowicach w klasie śpiewu solowego, wielokrotna laureatka konkursów i przeglądów piosenki autorskiej, literackiej, aktorskiej i poezji śpiewanej. Specjalizuje się w kompozycjach autorskich - pisze teksty i muzykę, tworząc oryginalne piosenki na wokal z towarzyszeniem pianina i puzonu. Od kilku lat z pasją i zaangażowaniem uczy muzyki dzieci, młodzież i dorosłych.

NAUKA GRY NA GITARZE
Ivan Plugatariov
Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz Wyższej szkoły Turystyki i Ekologii, nauczyciel gry na gitarze w Music&More, gitarzysta w zespole Rusychi.

Artur Bryk
długoletni instruktor gry na gitarze w Klubie Kultury Mydlniki

AKTYWNE 50+
Klaudia Szczepańska
Tancerka, instruktorka fitness i animatorka czasu wolnego. Ukończyła kursy animatora, aqua animatora, instruktora aqua fitnessu i pilatesu.

JOGA wg metody Sivanandy
Agnieszka Rewilak
Pracuje z seniorami oraz grupami ogólnymi. Prowadzi zajęcia wzmacniające, rozciągające oraz poprawiające balans, a także rozbudzające świadomość ciała i kondycję oddechową. Współpracuje ze szkołą jogi Drzewo Życia, Yoga & Creative Movement i Prohumane.