MAŁA AKADEMIA PLASTYCZNA
Ewa Marlewicz
Artysta-plastyk, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wieloletni pracownik Dworku Białoprądnickiego i Klubu Kultury Przegorzały.

CERAMIKA JUMA ART
Pracownia Juma Art powstała dla osób które chcą pięknie żyć. Tworzą bogatą ofertę warsztatów ceramicznych dla dzieci i dorosłych. Prowadzą również zajęcia w szkołach i przedszkolach.

PIKSEL – WYTWÓRNIA DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ SZTUKI WIZUALNEJ
Katarzyna Agopsowicz
Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, reżyserka filmów animowanych , stypendystka Prezydenta Miasta Krakowa i Ministerstwa Kultury.

SKRZYPCE
Kinga Kabzińska-Nowak Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku Instrumentalistyka, specjalność Gra na instrumencie skrzypce. Uwielbia interpretować oraz poznawać muzykę na nowo. Stawia na to, aby gra na instrumencie była przyjemnością oraz dobrą zabawą.Ukończyła Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego na kierunku Psychologia, pedagogika, metodyka ogólna i metodyka specjalistyczna.

LOGOPEDA
Aleksandra Kucharska
Absolwentka logopedii na Akademii WSB i filologii polskiej na Wydziale Polonistyki. Pracowała jako logopeda w Wolnej Szkole Waldorfskiej, poradniach i prywatnym gabinecie. Prowadziła autorskie warsztaty z retoryki i emisji głosu dla studentów oraz uczniów szkół podstawowych i licealnych. Ukończyła szkolenia z zakresu skutecznych metod logopedycznych w wybranych problemach dyslalii oraz masażu logopedycznego. We współpracy z Fundacją Edukacji Domowej prowadzi webinaria logopedyczne.

JĘZYK ANGIELSKI
Beata Marszałek
nauczyciel dyplomowany z Certyfikatem z języka angielskiego Uniwersytetu w Cambridge CPE Certificate of Proficiency in English.

GRY I ZABAWY W JĘZYKU ANGIELSKIM DLA NAJMŁODSZYCH
Izabela Bąk
Studentka informatyki AGH i absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Wadowicach w klasie śpiewu solowego. Kompozytorka, nauczycielka wokalu, instruktor artystyczny. Pracuje w Musical Babies Galicja prowadząc muzyczno-ruchowe zajęcia po angielsku dla żłobków i przedszkoli.

KONWERSACJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI
Izabela Olczyk
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej UJ. Wielbicielka języków obcych ze znajomością angielskiego potwierdzoną certyfikatem na poziomie C2. Prywatnie zafascynowana radiem i filmem, posiada doświadczenie pracy z dziećmi m.in. w Muzeum Animacji Se-Ma-For w Łodzi. Udzielaniem korepetycji z języka angielskiego zajmuje się od wielu lat.

JĘZYK HISZPAŃSKI
Ronda Bautista
Absolwentka Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ oraz Języków Irańskich w Uppsali, koordynatorka sekcji Iranu i Bliskiego Wschodu w Fundacji Punkt Kultury. Hiszpańska artystka mieszkająca w Krakowie, nauczycielka hiszpańskiego, mówiąca płynnie po polsku, mająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka. W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne metody kreatywnych zajęć, w oparciu o kulturę i sztukę.

TANIEC Z ELEMENTAMI AKROBATYKI
Klaudia Szczepańska
Z tańcem związana jest od 17 lat. Absolwentka studiów na kierunku etnologia i antropologia kulturowa, animatorka czasu wolnego. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jako dziecko w kieleckim zespole akrobatyczno-rewiowym "Trzpioty". Najlepiej czuje się w show dance i jazzie, ale style takie jak break dance, hip hop czy latino nie są jej obce. Taniec jest dla niej najlepszą formą rozładowania emocji i, przy okazji, naładowania się pozytywną energią, którą uwielbia zarażać innych. Ogromną przyjemność sprawia jej dzielenie się swoją pasją do tańca z innymi ludźmi na treningach. Nieustannie się rozwija na warsztatach z różnych stylów tanecznych. Uważa, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć tańczyć jeśli tylko ma się na to ochotę.

SMYKI Z GIMNASTYKI
Michał Burzyński
Student fizjoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim-Collegium Medicum z ukończonym kursem "Gimnastyka Korekcyjno- kompensacyjna" Wieloletni instruktor harcerski, zamiłowany w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pasją do zdrowego ruchu chcę zarażać wszystkich od najmłodszych lat.

BALET
Marina Chernogolova
Tancerka i gimnastyczka związana ze studiem artystycznym Point. Swoje umiejętności gimnastyczne, taneczne i choreograficzne zdobywała w Rosji, gdzie osiągnęła poziom mistrzowski. Marina jest instruktorką tańca z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, ma umiejętność tworzenia wokół siebie niezwykle przyjaznej atmosfery, przez co dzieci uwielbiają chodzić na zajęcia i być może dzięki nim na dłużej pokochają tę formę tańca.

NAUKA GRY NA PIANINIE
Natalia Rusnok
Absolwentka studiów licencjackich Akademii Muzycznej w Krakowie na Wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej. Aktualnie uczęszcza na studia II stopnia na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalizuje się w rytmice i nauczaniu przedmiotów teoretyczno muzycznych. Zajmuje się grą na fortepianie i klarnecie oraz śpiewem. Posiada duże doświadczenie pedagogiczne, m. in. jako nauczyciel pianina w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" oraz nauczyciel rytmiki w przedszkolach "Malutkowo" i "Kącik Świata".

Mikołaj Winiarski
Student Akademii Muzycznej w Krakowie na Wydziale Instrumentalnym i specjalności fortepianu. Ma za sobą duże doświadczenie sceniczne, występy w salach koncertowych m.in. Filharmoni Krakowskiej i Floriance. Brał czynny udział podczas sesji naukowych poświęconych muzyce L. Janacka , I. Strawińskiego oraz L.van Beethovena.

STUDIO WOKALNE
Izabela Bąk
Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Wadowicach w klasie śpiewu solowego, wielokrotna laureatka konkursów i przeglądów piosenki autorskiej, literackiej, aktorskiej i poezji śpiewanej. Specjalizuje się w kompozycjach autorskich - pisze teksty i muzykę, tworząc oryginalne piosenki na wokal z towarzyszeniem pianina i puzonu. Od kilku lat z pasją i zaangażowaniem uczy muzyki dzieci, młodzież i dorosłych.

NAUKA GRY NA GITARZE
Julia Szczepaniak
Studentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie gitary.

Ivan Plugatariov
Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz Wyższej szkoły Turystyki i Ekologii, nauczyciel gry na gitarze w Music&More, gitarzysta w zespole Rusychi.

AKTYWNE 50+
Klaudia Szczepańska
Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Etnologia i antropologia kulturowa, uczestniczka kursów animatora czasu wolnego, aqua animator i taniec w animacji

JOGA wg metody Sivanandy
Joanna Kliber
Dyplomowany nauczyciel jogi metodą Sivanandy z własną praktyką w prowadzeniu zajęć grupowych i indywidualnych. Współpracuje z fundacją RamanaDom w Beskidzie Małym, która skupia specjalistów dzielących się doświadczeniem związanym z praktyką jogi. Z wykształcenia polonistka, absolwentka Wiedzy o Teatrze i doktorantka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu pedagogiki teatru, uczestniczka projektu "Więcej niż teatr - pełnoprawna sztuka osób z niepełnosprawnościami" organizowanym przez Instytut im. J. Grotowskiego we Wrocławiu.