MAŁA AKADEMIA PLASTYCZNA
Ewa Marlewicz
Artysta-plastyk, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wieloletni pracownik Dworku Białoprądnickiego i Klubu Kultury Przegorzały.

PIKSEL – WYTWÓRNIA DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ SZTUKI WIZUALNEJ
Katarzyna Agopsowicz
Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, realizatorka wielu sekwencji animowanych, stypendystka Prezydenta Miasta Krakowa i Ministerstwa Kultury.

SKRZYPCE
Zuzanna Hanusz-Zielińska
Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec, absolwentka Zarządzania Kulturą Uniwersytetu Jagiellońskiego, nauczała w firmie Muzyka Dla Smyka. Grała min. w Forum Sinfonia USA i Kaliningrad.

LOGOPEDA
Anna Muchacka-Bohosiewicz
Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej na kierunku logopedia. Prowadziła zajęcia i konsultacje logopedyczne w wielu ośrodkach między innymi w Prywatnym klubie malucha „Pozytywka”, przedszkolu „wiat Dziecka”, czy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących w Krakowie.

JĘZYK ANGIELSKI
Beata Marszałek
nauczyciel dyplomowany z Certyfikatem z języka angielskiego Uniwersytetu w Cambridge CPE Certificate of Proficiency in English.

GRY I ZABAWY W JĘZYKU ANGIELSKIM
Jolanta Bik
absolwentka AWF-kierunku nauczycielskiego, specjalność: korekcja wad postawy. Posiada dyplom: Cambridge English Certificate in ESOL International (First) opiekun w St.Anthony’s Elementary School, Canada.

JĘZYK HISZPAŃSKI
Ronda Bautista
Absolwentka Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ oraz Języków Irańskich w Uppsali, koordynatorka sekcji Iranu i Bliskiego Wschodu w Fundacji Punkt Kultury. Hiszpańska artystka mieszkająca w Krakowie, nauczycielka hiszpańskiego, mówiąca płynnie po polsku, mająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka. W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne metody kreatywnych zajęć, w oparciu o kulturę i sztukę.

TANIEC Z ELEMENTAMI AKROBATYKI
Klaudia Szczepańska
Klaudia Szczepańska - z tańcem związana jest od 17 lat. Absolwentka studiów na kierunku etnologia i antropologia kulturowa, animatorka czasu wolnego. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jako dziecko w kieleckim zespole akrobatyczno-rewiowym "Trzpioty". Najlepiej czuje się w show dance i jazzie, ale style takie jak break dance, hip hop czy latino nie są jej obce. Taniec jest dla niej najlepszą formą rozładowania emocji i, przy okazji, naładowania się pozytywną energią, którą uwielbia zarażać innych. Ogromną przyjemność sprawia jej dzielenie się swoją pasją do tańca z innymi ludźmi na treningach. Nieustannie się rozwija na warsztatach z różnych styli tanecznych. Uważa, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć tańczyć jeśli tylko ma się na to ochotę.

NAUKA GRY NA PIANINIE
Patrycja Przyborowska
Absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Krakowie i studiów licencjackich na Akademii Muzycznej w Krakowie, na kierunku: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Uczestniczka wielu specjalistycznych szkoleń i kursów. Posiadająca duże doświadczenie pedagogiczne (m.in. Orkiestra Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. B. Rutkowskiego w Krakowie, Chłopięcy Chór Filharmonii Krakowskiej, nauczyciel kształcenia słuchu w Niepublicznej Szkole Muzycznej I stopnia „Wokal.art”, nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej nr 4 im. Romualda Traugutta ).

NAUKA GRY NA GITARZE
Paulina Pietrusza
Studentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie gitary. Ukończyła z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia w Krośnie. Laureatka wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, min.: II miejsce w międzynarodowym konkursie gitarowym w Krynicy zdroju (2014), I miejsce na ogólnopolskim konkursie młodych instrumentlistów w Jaśle (2015), III miejsce na ogólnopolskim konkursie gitarowym CEA w Inowrocławiu (2016). Stypendystka min. Ministerstwa Kultury, prezydenta miasta Krosna. Wzięła udzial w programie telewizyjnym „Mała orkiestra” i dostała się do finału. Koncertuje uświetniając różne imprezy okolicznościowe.

AKTYWNE 50+
Klaudia Szczepańska
Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Etnologia i antropologia kulturowa, uczestniczka kursów animatora czasu wolnego, Aqua animator i taniec w animacji

JOGA wg metody Sivanandy
Małgorzata Szymkowiak
Dyplomowany nauczyciel jogi metodą Sivanandy (certyfikat wydany przez The International Sivananda Yoga Vedanta Centre w Berlinie). Prowadziła zajęcia indywidualne i grupowe w Krakowie (min. w Centrum Jogi Ananda, Klubie Kultury Vademecum, Domie Kultury Podgórze, Centrum Yogi i Ayurwedy), Warszawie – Centrum Praw Kobiet, Indiach – w Ashramie Sivanandy i Francji – zajęcia indywidualne. Pasjonatka filozofii wschodu, miłośnik natury. Współtwórczyni portalu edukacyjnego Nauka to Zabawa – www.naukatozabawa.pl