MAŁA AKADEMIA PLASTYCZNA
Ewa Marlewicz
Artysta-plastyk, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wieloletni pracownik Dworku Białoprądnickiego i Klubu Kultury Przegorzały.

PIKSEL – WYTWÓRNIA DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ SZTUKI WIZUALNEJ
Katarzyna Agopsowicz
Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, realizatorka wielu sekwencji animowanych, stypendystka Prezydenta Miasta Krakowa i Ministerstwa Kultury.

SKRZYPCE
Zuzanna Hanusz-Zielińska
Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec, absolwentka Zarządzania Kulturą Uniwersytetu Jagiellońskiego, nauczała w firmie Muzyka Dla Smyka. Grała min. w Forum Sinfonia USA i Kaliningrad.

LOGOPEDA
Anna Muchacka-Bohosiewicz
Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej na kierunku logopedia. Prowadziła zajęcia i konsultacje logopedyczne w wielu ośrodkach między innymi w Prywatnym klubie malucha „Pozytywka”, przedszkolu „wiat Dziecka”, czy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących w Krakowie.

JĘZYK ANGIELSKI
Beata Marszałek
nauczyciel dyplomowany z Certyfikatem z języka angielskiego Uniwersytetu w Cambridge CPE Certificate of Proficiency in English.

GRY I ZABAWY W JĘZYKU ANGIELSKIM
Jolanta Bik
absolwentka AWF-kierunku nauczycielskiego, specjalność: korekcja wad postawy. Posiada dyplom: Cambridge English Certificate in ESOL International (First) opiekun w St.Anthony’s Elementary School, Canada.

JĘZYK HISZPAŃSKI
Ronda Bautista
Absolwentka Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ oraz Języków Irańskich w Uppsali, koordynatorka sekcji Iranu i Bliskiego Wschodu w Fundacji Punkt Kultury.

TANIEC Z ELEMENTAMI AKROBATYKI
Klaudia Szczepańska
Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Etnologia i antropologia kulturowa, uczestniczka kursów animatora czasu wolnego, Aqua animator i taniec w animacji

NAUKA GRY NA PIANINIE
Patrycja Przyborowska
Absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Krakowie i studiów licencjackich na Akademii Muzycznej w Krakowie, na kierunku: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Uczestniczka wielu specjalistycznych szkoleń i kursów. Posiadająca duże doświadczenie pedagogiczne (m.in. Orkiestra Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. B. Rutkowskiego w Krakowie, Chłopięcy Chór Filharmonii Krakowskiej, nauczyciel kształcenia słuchu w Niepublicznej Szkole Muzycznej I stopnia „Wokal.art”, nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej nr 4 im. Romualda Traugutta ).

NAUKA GRY NA GITARZE
Paulina Pietrusza
Studentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie gitary. Ukończyła z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia w Krośnie. Laureatka wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, min.: II miejsce w międzynarodowym konkursie gitarowym w Krynicy zdroju (2014), I miejsce na ogólnopolskim konkursie młodych instrumentlistów w Jaśle (2015), III miejsce na ogólnopolskim konkursie gitarowym CEA w Inowrocławiu (2016). Stypendystka min. Ministerstwa Kultury, prezydenta miasta Krosna. Wzięła udzial w programie telewizyjnym „Mała orkiestra” i dostała się do finału. Koncertuje uświetniając różne imprezy okolicznościowe.

AKTYWNE 50+
Klaudia Szczepańska
Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Etnologia i antropologia kulturowa, uczestniczka kursów animatora czasu wolnego, Aqua animator i taniec w animacji

JOGA wg metody Sivanandy
Małgorzata Szymkowiak
Dyplomowany nauczyciel jogi metodą Sivanandy (certyfikat wydany przez The International Sivananda Yoga Vedanta Centre w Berlinie). Prowadziła zajęcia indywidualne i grupowe w Krakowie (min. w Centrum Jogi Ananda, Klubie Kultury Vademecum, Domie Kultury Podgórze, Centrum Yogi i Ayurwedy), Warszawie – Centrum Praw Kobiet, Indiach – w Ashramie Sivanandy i Francji – zajęcia indywidualne. Pasjonatka filozofii wschodu, miłośnik natury. Współtwórczyni portalu edukacyjnego Nauka to Zabawa – www.naukatozabawa.pl