Kalendarium wydarzeń
04 maja śr, 11:00
Strefa Rodzica: Gordonki
05 maja czw, 11:10
Strefa Rodzica: Czytadełko
09 maja pon, 10:00
Zwierzynieckie Debiuty 2022 - przesłuchania konkursowe
10 maja wt, 17:15
Strefa Rodzica: Bawialnia
11 maja śr, 11:00
Strefa Rodzica: Gordonki
12 maja czw, 11:10
Strefa Rodzica: Folkloromaniaki
17 maja wt, 17:15
Strefa Rodzica: Bawialnia
18 maja śr, 11:00
Strefa Rodzica: Gordonki
19 maja czw, 11:10
Strefa Rodzica: Na zmysłowym tropie
20 maja pt,
Konkurs plastyczny "Rowerem przez Kraków" 2022
20 maja pt, 18:00
Finisaż wystawy "The Future of Now" - robimy mini ogródek społeczny!
24 maja wt, 17:15
Strefa Rodzica: Bawialnia
25 maja śr, 11:00
Strefa Rodzica: Gordonki
26 maja czw, 11:10
Strefa Rodzica: Sportowy duch i ruch
27 maja pt, 18:00
Gala laureatów konkursu "Zwierzynieckie Debiuty"
28 maja sob, 11:00
Święto Rodziny Krakowskiej: Plener malarski dla dzieci i młodzieży
31 maja wt, 17:15
Strefa Rodzica: Bawialnia
01 cze śr, 11:00
Strefa Rodzica: Gordonki
02 cze czw, 11:10
Strefa Rodzica: Czytadełko
03 cze pt, 17:00
Wystawa Małej Akademii Plastycznej
07 cze wt, 17:15
Strefa Rodzica: Bawialnia
08 cze śr, 11:00
Strefa Rodzica: Gordonki
09 cze czw, 11:10
Strefa Rodzica: Folkloromaniaki
14 cze wt, 17:15
Strefa Rodzica: Bawialnia
15 cze śr, 11:00
Strefa Rodzica: Gordonki
21 cze wt, 17:15
Strefa Rodzica: Bawialnia
22 cze śr, 11:00
Strefa Rodzica: Gordonki
23 cze czw, 11:10
Strefa Rodzica: Na zmysłowym tropie
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Instruktorzy

Instruktorzy


MAŁA AKADEMIA PLASTYCZNA
Ewa Marlewicz
Artysta-plastyk, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wieloletni pracownik Dworku Białoprądnickiego i Klubu Kultury Przegorzały.

PIKSEL – PRACOWNIA FILMOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Katarzyna Agopsowicz
Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie ze specjalizacją film animowany. Scenarzystka i reżyserka filmów animowanych. Stypendystka Prezydenta Miasta Krakowa, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Stowarzyszenia Filmowców Polskich

JĘZYK HISZPAŃSKI
Beata Krzywda
Iberystka i blogerka, język hiszpański poznała przypadkiem, ale zakochała się w nim od pierwszego słowa. Studiowała na Uniwersytecie Gdańskim Iberystykę, a jeden semestr spędziła w zielonej części Hiszpanii – w Galicji, w ramach programu Erasmus. Lubi dzielić się wiedzą i wrażeniami, więc prowadzi blog Vivir sin prisas. Publikuje ciekawostki o Półwyspie i Ameryce Łacińskiej, a także informacje związane z językiem hiszpańskim i portugalskim. Lekcji nie wyobraża sobie bez kostki do gry. Na zajęciach stawia na radość odkrywania nowych języków dzięki zabawie, a ćwiczenia gramatyczne ujmuje zwykle w ramy łamigłówek, podręcznik też się przydaje - porządkuje wiedzę.

TANIEC Z ELEMENTAMI AKROBATYKI
Studio Artystyczne Point
Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowane instruktorki tańca klasycznego i współczesnego Studia Artystycznego Point. Są one absolwentkami szkół tanecznych z tytułami choreografów.

BALET
Studio Artystyczne Point - Agnieszka Hrakałło-Horawska
Absolwentka Krakowskiej Szkoły Baletowej, choreografka i artystka teatru „La Folie! Retro Cabaret”. Od wielu lat prowadzi zajęcia baletowe dla dzieci i młodzieży ucząc prawidłowej techniki tańca klasycznego, ale i przekazując kursantom swoją wielką pasję do tańca. Prowadzi też kursy stretchingowe dla dorosłych tancerzy.

SMYKI Z GIMNASTYKI
Smyki z Gimnastyki
powstały z potrzeby i chęci zarażenia dzieci zapałem do ćwiczeń, pokazania im jak ruch może być ciekawym wyzwaniem oraz nauki, co dla nas zdrowe, a jakie przyzwyczajenia są nieprawidłowe. Uczymy zdrowego ruchu i kształtujemy prawidłowe nawyki poprzez zabawę. Instruktorzy zajęć to młodzi, wykwalifikowani fizjoterapeuci z pasją do pracy z dziećmi, cierpliwością i głową pełną pomysłów na kreatywne ćwiczenia.

NAUKA GRY NA GITARZE, PIANINIE, UKULELE, SKRZYPCACH ORAZ WOKAL
Aleksandra Cybulska
Muzyczka, wokalistka, multiinstrumentalistka. Studentka Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale Edukacji, Interpretacji i Edukacji Muzycznej. Od 2017 roku uczy wokalu i gry na instrumentach, dodając do tego elementy realizacji dźwięku. Doświadczenie zdobywała w różnego rodzaju projektach autorskich i warsztatach oraz jako członek zespołów, zarówno klasycznych jak i rozrywkowych. W wolnych chwilach tworzy własne muzyczne projekty.

STUDIO WOKALNE
Iwona Gałysa
wokalistka, pedagog, logopeda. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fletu poprzecznego, dwuletnie studium wokalno-aktorskie, wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach oraz logopedię na Akademii Ignatianum w Krakowie.
Brała udział w licznych warsztatach wokalnych, gdzie miała okazję rozwijać swoje kompetencje wokalne pod okiem cenionych postaci polskiej sceny muzycznej (np. Piotr Hajduk, Dorota Miśkiewicz). Laureatka wielu konkursów, m.in. I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Warszawie. Współtworzy również duet muzyczny OBLIVIO, w którym skupia się na muzyce autorskiej.

JOGA
Joanna Kliber - Jyoti
Nauczycielka Jogi metodą Sivanandy, pedagog teatru. Swoją praktykę Jogi rozpoczęła, by lepiej zrozumieć siebie. Szukając dialogu z sobą rozpoczęła najpiękniejszą drogę w swoim życiu. W poszukiwaniach tych wspiera osoby, które trafiają pod jej skrzydła, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych.

ZUMBA
Dominika Barci
licencjonowana instruktorka Zumby, z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć ZUMBA fitness w wielu Krakowskich instytucjach.

LOGOPEDIA
Iwona Gałysa.
Pedagog, logopeda, wokalistka. Ukończyła Akademię Ignatianum w Krakowie na kierunku pedagogicznym o specjalności: logopedia. Interesuje się w szczególności logopedią artystyczną. Do pacjenta podchodzi holistycznie, starając się uwzględnić jego indywidualne potrzeby rozwojowe oraz edukacyjne.