Przeskocz do treści

Instruktorzy

MAŁA AKADEMIA PLASTYCZNA
Ewa Marlewicz
Artysta-plastyk, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wieloletni pracownik Dworku Białoprądnickiego i Klubu Kultury Przegorzały

PRACOWNIA FILMU ANIMOWANEGO
Zuzanna Zawłocka
Absolwentka liceum plastycznego obecnie studiująca na IV roku Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, pasjonatka malarstwa oraz filmu animowanego. Uczestniczka zajęć Małej Akademmi Plastycznej i Pracowni Filmu Animowanego.

JĘZYK ANIELSKI DLA MALUCHÓW
nauczyciele i instruktorzy szkoły Happy Sudents

JĘZYK HISZPAŃSKI, JĘZYK POLSKI JAKO OBCY
Beata Krzywda
Iberystka i blogerka, język hiszpański poznała przypadkiem, ale zakochała się w nim od pierwszego słowa. Studiowała na Uniwersytecie Gdańskim Iberystykę, a jeden semestr spędziła w zielonej części Hiszpanii – w Galicji, w ramach programu Erasmus. Lubi dzielić się wiedzą i wrażeniami, więc prowadzi blog Vivir sin prisas. Publikuje ciekawostki o Półwyspie i Ameryce Łacińskiej, a także informacje związane z językiem hiszpańskim i portugalskim. Lekcji nie wyobraża sobie bez kostki do gry. Na zajęciach stawia na radość odkrywania nowych języków dzięki zabawie, a ćwiczenia gramatyczne ujmuje zwykle w ramy łamigłówek, podręcznik też się przydaje – porządkuje wiedzę.

TANIEC HULANKI- SKAKANKI, TANIEC NOWOCZESNY, BALET, MODERN
Grażyna Ziaja współpracuje ze Studiem Artystycznym Point, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku fizjoterapia oraz Studia Baletowego Opery Krakowskiej, tancerka Teatru Tańca Terpsychora. Zakochana w ruchu w różnych formach i odsłonach, uwielbia dzielić się swoją pasją. Ciągle szuka okazji do pogłębiania wiedzy oraz umiejętności na licznych festiwalach i warsztatach. Doświadczona instruktorka zajęć ruchowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii.

WOKAL
Iwona Gałysa
wokalistka, pedagog, logopeda. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fletu poprzecznego, dwuletnie studium wokalno-aktorskie, wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach oraz logopedię na Akademii Ignatianum w Krakowie. Brała udział w licznych warsztatach wokalnych, gdzie miała okazję rozwijać swoje kompetencje wokalne pod okiem cenionych postaci polskiej sceny muzycznej (np. Piotr Hajduk, Dorota Miśkiewicz). Laureatka wielu konkursów, m.in. I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Warszawie. Współtworzy również duet muzyczny OBLIVIO, w którym skupia się na muzyce autorskiej.

MAŁE STUDIO MUZYCZNE, GITARA, UKULELE, KLARNET
Piotr Jaszczur Śnieguła
multiinstrumentalista, aktor, kompozytor, instruktor, pedagog teatralny, arteterapeuta. Założyciel Teatru Spotkań Wielu. Lider formacji muzycznej Takie Po Prostu Trio, klarnecista, gitarzysta w zespole muzycznym Tarapaty oraz GopTrio. Muzyk w teatrze 6 i pół oraz w Teatrze Kingdom Of Curvy Fork, absolwent międzyuczelnianego kierunku Arteterapia w Katowicach. Obecnie student na wydziale Intermediów Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Współpracuje z Teatrem im. Stefana Batorego, Teatrem Brama, Teatrem Węgajty, Teatrem im. Wilama Horzycy w Toruniu. Technik z zamiłowania, memiarz z powołania. Skomponował muzykę do wielu przedstawień teatralnych. Gościnnie występuję z wieloma artystami takimi jak: Szymon Jachimek, Paulina Lenda Kozub, Lech Dyblik. Autor wielu muzycznych wystaw m.in. „Wzrastanie” W Galerii Sztuki Współczesnej Kronika w Bytomiu. Finalista Konkursu Krajowego 24. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA w Rybniku. Oficjalny rekordzista Polski w najdłuższej grze na tank drumach. Prowadzący warsztaty muzyczne na Eurowizji Junior 2019.

GITARA ELEKTRYCZNA, BASOWA, UKULELE
Damian Wróbel
Laureat ogólnopolskich konkursów gitarowych, gitarzysta sesyjny, kompozytor, producent. Uczestniczy w wielu projektach muzycznych takich jak Sarha Crewe (Sara Paczyńska Trio), Kucior x Szpara, Project Cracks, Damian&Ada. Gra w barach, restauracjach i hotelach, tworzy muzykę zarówno autorską jak i dla popularnych artystów (Tymek, Genzie). Na co dzień Pracuje w Filharmonii Krakowskiej a weekendami jest słuchaczem Akademii Realizacji Dźwięku w Jaworznie. Miłośnik gitary elektrycznej ale doświadczony również w nauczaniu gry na gitarze akustycznej, klasycznej, basowej i ukulele.

FORTEPIAN, WOKAL
Mylana Kadyliak
Ukończyła Szkołę Muzyczną w Tarnopolu w klasie fortepianu oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Tarnopolu, Wydział Edukacji Muzycznej Pracowała przez 17 lat jako nauczycielka gry na fortepianie i akompaniatoka w Szkole Sztuk Pięknych w Tarnopolu. Miała również doświadczenie w prywatnych lekcjach szkolenia głosu.

JOGA, JOGA DLA DZIECI
Joanna Kliber – Jyoti
Nauczycielka Jogi metodą Sivanandy, pedagog teatru. Swoją praktykę Jogi rozpoczęła, by lepiej zrozumieć siebie. Szukając dialogu z sobą rozpoczęła najpiękniejszą drogę w swoim życiu. W poszukiwaniach tych wspiera osoby, które trafiają pod jej skrzydła, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych.

LOGOPEDIA
Iwona Gałysa.
Pedagog, logopeda, wokalistka. Ukończyła Akademię Ignatianum w Krakowie na kierunku pedagogicznym o specjalności: logopedia. Interesuje się w szczególności logopedią artystyczną. Do pacjenta podchodzi holistycznie, starając się uwzględnić jego indywidualne potrzeby rozwojowe oraz edukacyjne.

Monika Zelek
Pedagog, logopeda. Absolwentka Akademii Ignatianum w Krakowie. Ukończyła studia pedagogiczne ze specjalnością logopedyczną. Zajmuję się diagnozowaniem i terapią logopedyczną dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Prowadzi zajęcia w formie zabawy. Dba o to aby każde spotkanie było atrakcyjne dla dziecka. Wspiera rozwój bezpiecznej relacji w taki sposób, żeby dziecko mogło w pełni wyrazić i poznawać siebie.

BAWIALNIA
Joanna Tokarczyk-Chyłek – absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, oligofrenopedagog i logopeda, wieloletnia, doświadczona animatorka zabawy. Prowadzi zajęcia, warsztaty, szkolenia i imprezy dla dzieci wg swoich autorskich scenariuszy.

JĘZYK HISZPAŃSKI , JĘZYK ANGIELSKI
Aleksandra Krok
Absolwentka filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie rozpoczęła specjalizację pedagogiczną przygotowującą do nauki młodzieży szkolnej. Od zawsze pasjonowały ją języki obce. Na swoich zajęciach lubi łączyć zgłębianie gramatyki i słownictwa z ciekawostkami na temat krajów hiszpańsko- i anglojęzycznych. Cieszy ją postęp jej uczniów, szczególnie kiedy słyszy jak tworzą oni własne zdania w języku obcym.