Kalendarium wydarzeń
25 sie nd, 8
Artystyczny koniec lata
26 sie pon, 8
27 sie wt, 8
28 sie śr, 8
29 sie czw, 8
30 sie pt, 8
14 wrz sob, 15:00
Dzień otwartych drzwi - zapisy i lekcje pokazowe
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Kariera z nami

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego dream team na stanowisku instruktora d.s. organizacji imprez. Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • zainteresowania kulturą
  • wykształcenia wyższego
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • kreatywności, odpowiedzialności i samodzielności
  • lekkiego pióra i łatwości operowania słowem,
  • dyspozycyjności,
  • umiejętności organizacyjnych, pracy pod presją czasu i planowania pracy własnej

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej i/lub pracy z dziećmi

Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje między innymi:

    kreowanie i realizację wydarzeń kulturalnych między innymi wystaw, warsztatów ilustratorskich, koncertów itp.
    prowadzenie spraw organizacyjnych związanych z zajęciami stałym
    współprowadzenie projektu międzynarodowego w ramach programu Erasmus Plus
    pozyskiwanie funduszy
    reklamę i promocję imprez
    współprowadzenie letnich i zimowych warsztatów dla dzieci

Oferujemy

  • Pracę dla prestiżowej krakowskiej instytucji kultury, w wyjątkowym, kameralnym, dobrze wyposażonym miejscu, w młodym, zgranym i dynamicznym 4-osobowym zespole, poszukującym wciąż nowych kulturalnych wyzwań, samodzielnym i wzajemnie się wspierającym.
  • Zatrudnienie na cały etat, od poniedziałku do piątku 8 godziny dziennie, ze względu na charakter działalności i zadań częściowo w godzinach popołudniowych, a czasem wieczornych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji projektów unijnych, ministerialnych oraz miejskich
  • Podnoszenie kompetencji i możliwość rozwoju zawodowego, także w ramach szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie aplikacji poprzez przesłanie CV wraz z wypełnionym formularzem preselekcyjnym (do pobrania) na adres: zapisy.przegorzaly@dworek.eu. W temacie prosimy o umieszczenie informacji „instruktor d.s. imprez”. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 18 sierpnia 2019 roku.

Po weryfikacji Państwa dokumentów wybrani kandydaci i kandydatki zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu do kolejnego etapu rekrutacji .

W CV prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z informacją na temat przetwarzania danych osobowych:Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”, 31-221 Kraków, ul. Papiernicza 2
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: iod@dworek.eu
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji
  5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
  8. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym
  9. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.