Kalendarium wydarzeń
05 kwi pt, 9
O!pla projekcja filmów ogólnopolskiego festiwalu filmów animowanych
09 kwi wt,
Wielkanocny zajączek na Bielanach
12 kwi pt,
Konkurs Rowerem przez Kraków
19 kwi pt,
Językowy Twister
23 kwi wt,
Wystawa fotografii “Adventures in Wonderland”
25 kwi czw,
27 kwi sob, 12
Książka i róża w Strefie Rodzica
27 kwi sob, 13
Książka i róża - Sant Jordi Day
06 maja pon,
VI konkurs wokalno-taneczny Zwierzynieckie Debiuty
06 maja pon, 9
Przesłuchania w konkursie Zwierzynieckie Debiuty
09 maja czw,
16 maja czw,
23 maja czw,
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Kariera z nami

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego dream team na stanowisku instruktora d.s. organizacji imprez. Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • zainteresowania kulturą
  • wykształcenia wyższego
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • kreatywności, odpowiedzialności i samodzielności
  • lekkiego pióra i łatwości operowania słowem,
  • dyspozycyjności,
  • umiejętności organizacyjnych, pracy pod presją czasu i planowania pracy własnej

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej i/lub pracy z dziećmi

Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje między innymi:

    • realizację spotkań Strefy Rodzica
    • realizację konkursów i wystaw
    • planowanie i realizację wydarzeń kulturalnych
    • reklamę i promocję
    • współprowadzenie letnich i zimowych warsztatów dla dzieci
    • współpracę przy międzynarodowym projekcie Erasmus+
    • obsługę oświetlenia i nagłośnienia imprez
    • obsługę kasy fiskalnej
    • prowadzenie spraw organizacyjnych związanych z zajęciami stałymi

Oferujemy

  • Pracę dla prestiżowej krakowskiej instytucji kultury, w wyjątkowym, kameralnym, dobrze wyposażonym miejscu, w młodym, zgranym i dynamicznym 4-osobowym zespole, poszukującym wciąż nowych kulturalnych wyzwań, samodzielnym i wzajemnie się wspierającym.
  • Zatrudnienie na pół etatu, od poniedziałku do piątku 4 godziny dziennie, lub od wtorku do piątku 5 godzin dziennie, ze względu na charakter działalności i zadań częściowo w godzinach popołudniowych, a czasem wieczornych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji projektów unijnych, ministerialnych oraz miejskich
  • Podnoszenie kompetencji i możliwość rozwoju zawodowego, także w ramach szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie aplikacji poprzez przesłanie CV wraz z wypełnionym formularzem preselekcyjnym (do pobrania word lub pdf) na adres: zapisy.przegorzaly@dworek.eu. W temacie prosimy o umieszcenie informacji „instruktor d.s. imprez”. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 18 kwietnia 2019 roku.

Po weryfikacji Państwa dokumentów wybrani kandydaci i kandydatki zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu do kolejnego etapu rekrutacji .

W CV prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z informacją na temat przetwarzania danych osobowych:Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”, 31-221 Kraków, ul. Papiernicza 2
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: iod@dworek.eu
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji
  5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
  8. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym
  9. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.