Przeskocz do treści
Bez kategorii

Konkurs na nazwę dla nowej pracowni ceramicznej

Pomóż nam wymyślić nazwę dla nowej pracowni ceramicznej w Przegorzałach!

Propozycje nazwy można składać mailowo na adres: biuro.przegorzaly@dworek.eu do dnia 20.05.2023. Autor/ka wybranej nazwy otrzyma bezpłatną wejściówkę na miesiąc zajęć w pracowni plastycznej oraz będzie mieć pierwszeństwo w zapisach na bezpłatne warsztaty w nowej pracowni ceramicznej.

Regulamin Konkursu na nazwę nowej Pracowni Ceramicznej

Pracownia ceramiczna w Przegorzałach zostanie otwarta już niebawem dzięki Waszym głosom oddanym w Budżecie Obywatelskim Miasta Krakowa 2022 r.

Pracownia będzie mieścić się przy Klubie Kultury Przegorzały (ul. Kamedulska 70) w świeżo wyremontowanych pomieszczeniach w przełączce między Klubem a ośrodkiem zdrowia.

Pracownia będzie wyposażona w profesjonalny piec ceramiczny, glinę, szkliwa i farby. Dzięki przegorzalskiej pracowni mieszkańcy okolicy będą mogli lokalnie realizować swoje artystyczne pasje i czerpać korzyści z pracy z gliną bez konieczności dojeżdżania na zajęcia w innych częściach miasta. Ceramika to kreatywna i praktyczna zabawa dla osób w każdym wieku: dzieci, dorosłych, seniorów.

Dzięki dofinansowaniu z Budżetu Obywatelskiego latem w pracowni odbędą się także bezpłatne warsztaty dla mieszkańców. Informacje o terminach warsztatów i zapisach na nie znajdą się już wkrótce na stronie Klubu Kultury Przegorzały: przegorzaly.dworek.eu

Zapraszamy do udziału w konkursie na wymyślenie nazwy dla pracowni, a w przyszłości – na zajęcia ceramiczne w Przegorzałach!