Przeskocz do treści
Aktualności

Kwiecień w naszym Klubie

Co u nas słychać w kwietniu? Sprawdźcie:

Grafika dla laika – kuchenna litografia

13.04 (sobota) godz. 10:00
Kolejna odsłona warsztatów graficznych z Martyną Repetowską. Tym razem uczestnicy nauczą się techniki litografii wykonywanej za pomocą folii spożywczej i… coca-coli!

Kraków kwitnie sztuką – wystawa krakowskich ekspatów

Od 19 kwietnia do 15 maja na naszych ścianach oglądać będziecie mogli wystawę „Spring Exhibition Artworks prepared by Kraków Expats”. Głównym tematem wystawy jest tętniąca życiem wiosna przedstawiona za pośrednictwem różnych środków wyrazu przez 8 artystów z międzynarodowej społeczności Krakowa. Zobaczycie na niej zarówno ilustracje na płótnie, jak i odręcznie wykonane rysunki. Organizatorem wystawy jest Juozapas Jukna, wolontariusz projektu IntegrART7 w ramach programu Europejski Korpus Solidarności.

Przesłuchania do konkursu wokalnego „Zwierzynieckie Debiuty”

Zakończyłyśmy nabór do X edycji konkursu wokalnego „Zwierzynieckie Debiuty”. Dziękujemy za liczne zgłoszenia – na naszej przegorzalskiej scenie zaprezentuje się ponad 100 młodych wokalistek i wokalistów! Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniach 25 kwietnia (czwartek) i 26 kwietnia (piątek). Lista uczestniczek i uczestników znajduje się na stronie konkursu.

Dziewczyna w złotej kurtce śpiewa do mikrofonu.

Warsztaty improwizacji tanecznej

27 kwietnia, godz. 11:00
Tego jeszcze u nas nie było! Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca zapraszamy na warsztaty tańca intuicyjnego z naszą nową instruktorką, Klaudią Goską. Taniec intuicyjny to sposób na relaks i rozładowanie emocji. Nie będzie tu sztywnej choreografii ani obaw przed pomyleniem kroków – tylko swoboda ruchu bazującego na naszej wyobraźni. Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe.

xr:d:DAGBz-EIUCY:54,j:5878747760410725438,t:24040916